U17: FK Teplice vs. FK Meteor Praha 3:0

FK Teplice U17 – FK Meteor Praha VIII U17 3:0 (1:0)

Branky FK Teplice U17 :

29´- Kováč ( přímý kop ) - 1:0,

67´- Náhlovský ( as.Kafka ) - 2:0,

72´- Náhlovský ( penalta ) - 3:0.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 : Nejedlý © - Kafka, Zerner, Náhlovský, Kányai - Knapík ( 74.Lácha ) - Radosta ( 60.Vopat ), Baftijar ( 60.Šourek ), Kováč ( 74.Burda ), Jirkovský ( 46.Šmalcl ) - Novák ( 41.Černý ) // ( Blažek - náhradní brankář ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí.

Statistiky utkání :

• Střely na branku 10:1 ( 3:1 ),

• Střely mimo branku 5:0 ( 3:0 ),

• Střely celkem 15:1 ( 6:1 ),

• Vyložené šance 7:0 ( 3:0 ),

• Rohy 5:2 ( 2:1 ),

• Fauly 11:12 ( 6:7 ),

• Ofsajdy 0:2 ( 0:2 ).

Diváci : 80

Žluté karty : 77´ Kányai A. ( Teplice ) - 28´ Hejduk M. ( Meteor ), 54´ Veselý O. ( Meteor ).

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " První zápas na přírodní trávě proti soupeři, jenž okupuje poslední místo tabulky, sliboval zajímavou podívanou už jen proto, že na podzim jsme v Praze prohráli a na odvetu jsme čekali celou zimní přestávku. Zápas začal v režii domácích, ti ale naráželi na dobře organizovanou, defenzivně laděnou hru hostů, a tak domácím pomohla standardní situace, po které Kováč překvapil hostujícího brankáře a ve 29. minutě to bylo 1:0. Do konce poločasu ještě tentýž hráč trefil tyč, Novák ve vyložené šanci neprostřelil obrannou hradbu hostů a Jirkovský jen vyprášil rukavice hostujícího brankáře. Druhý poločas začal podobně, jak skončil ten první, tlakem domácích a bráněním hostů, ale navýšení skóre a uklidnění domácích se stále nekonalo. Střelecké pokusy Knapíka, Černého, Náhlovského, Baftiara v síti neskončili. Na to se již nemohl dívat Kafka, který si došel pro míč na levou stranu a krásným centrem našel Náhlovského, jenž potvrdil střelecký apetit z posledních zápasů - 2:0. O pár minut později zahráli hosté rukou v pokutovém území a Náhlovský z penalty vstřelil svůj druhý gól - 3:0. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Nechtěli jsme podcenit soupeře, který je sice na posledním místě v tabulce, ale svým stylem hry nám dělal nejen v tomto zápase, ale i na podzim problémy. Najít "otvírák na konzervu" se nám dlouho nedařilo, až branka Kováče nás trošku "nakopla" a dodala zvláště ve druhém poločase klid pro kombinační fotbal. Měli jsme šance, dost střeleckých pokusů, a také vstřelili nějaké branky. Jsem rád, že se do hry dostali všichni hráči, vítězství i dobrý výkon ve druhé půli je pro ně zaslouženou odměnou a důkazem tvrdé práce. Zároveň pevně věřím, že se nám podaří úspěšné zápasy dále opakovat, teprve pak můžeme být úspěšní. Nic není pomíjivější než úspěch. Co bylo včera, už dnes neplatí. A abychom i nadále produkovali útočný fotbal podpořený dobrými výsledky, musí celý tým tvrdě pracovat a posouvat svou výkonnost stále o kus dál. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s FK METEOR PRAHA VIII prohlížejte ZDE.