U17: FK Teplice vs. FC Viktoria Plzeň 0:4

FK Teplice U17 – FC Viktoria Plzeň U17 0:4 (0:2)

Branky FC Viktoria Plzeň U17 :

19´- Selnar ( as. Václavík ) - 0:1,

36´- Václavík ( as.Vrba ) - 0:2,

48´- Vrba ( as.Uzlík ) - 0:3,

74´- Václavík ( as.Selnar ) - 0:4.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 : Blažek - Kafka ( 57.Zerner ), Burda, Náhlovský, Radosta - Knapík "K" - Vopat ( 41.Jirkovský ), Kováč, Lácha ( 48.Šmalcl ), Černý ( 63.Novák ) - Franc ( 41.Šourek ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty : 62´ Zerner ( Teplice ).

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " Za spíše podzimního než jarního počasí chtěli pokračovat domácí v sérii neporazitelnosti proti těžkému protivníkovi z Plzně. Začátek utkání byl ve znamení územní převahy domácích, kteří měli míč častěji na svých kopačkách, ale bez nějaké výraznější šance. V 19. minutě se po nepovedené standardní situaci hostů dostal k odraženému míči plzeňský hráč, ve vápně našel svého neobsazeného spoluhráče, jenž chladnokrevně otevřel skóre utkání - 0:1. Ve 36. minutě to bylo ještě smutnější, když po chybě Černého se k míči dostali hosté a z rychlé akce navýšili vedení - 0:2. Druhý poločas začal pro domácí další pohromou, když po chybě ve středu obrany se k balonu dostal hostující útočník, který byl v osobním souboji silnější než Burda a bylo to - 0:3. Domácí se snažili alespoň o zkorigování výsledku, ale dobře organizovaná obrana hostů byla vždy proti. V 74. minutě zaváhal při rozehrávce Radosta a hosté opět dokázali tuto chybu potrestat - 0:4. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Blahopřeji hostům k vítězství, bylo zasloužené. Soupeř byl silnější v prostorech obou pokutových územích, kde se rozhoduje o výsledku utkání. Možná je skóre utkání příliš kruté, ale takový je fotbal. Pro nás je to dobrý studijní materiál pro další práci. Zápas si rozebereme, poučíme se z něj a příště budeme silnější. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s FC VIKTORIA PLZEŇ prohlížejte ZDE.