U17: FK Teplice vs. FC Slovan Liberec 3:0

FK Teplice U17 – FC Slovan Liberec U17 3:0 (2:0)

Branky FK Teplice U17 :

01´- Kováč ( as.Kányai ) - 1:0,

28´- Radosta ( as.Kováč ) - 2:0,

44´- Radosta ( as.Náhlovský ) - 3:0.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 : Blažek - Kafka, Burda, Náhlovský, Kányai - Knapík © - Radosta ( 65.Zerner ), Kováč ( 68.Černý ), Lácha ( 60.Novák ), Jirkovský ( 52.Šmalcl ) - Baftijar ( 58.Šourek ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Statistiky utkání :

• Střely na branku 9:2 ( 5:1 ),

• Střely mimo branku 4:4 ( 3:2 ),

• Střely celkem 13:6 ( 8:3 ),

• Vyložené šance 6:1 ( 3:1 ),

• Rohy 1:8 ( 1:4 ),

• Fauly 12:10 ( 7:8 ),

• Ofsajdy 1:2 ( 1:1 ).

Diváci : 70

Žluté karty : 43´ Radosta M. ( Teplice ), 46´ Jirkovský M. ( Teplice ), 73´ Knapík J. ( Teplice ) - 43´ Žižka M. ( Liberec ).

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " Začátek zápasu byl jak z říše snů, rychlá kombinace po levé straně byla zakončena povedeným centrem dobře hrajícího Kányai a neméně povedenou hlavičkou Kováče - 1:0. O pár minut později vyšla jedna z mnoha akcí tentokrát na opačné straně aktivnímu Radostovi, jehož centr tentokrát Kováč poslal v dobré pozici hlavou nad soupeřovu branku. Ve 28. minutě si Radosta navedl míč do středu hřiště a z hranice vápna poslal nepovedenou střelu na branku hostí, která k překvapení všech na hřišti i mimo něj skončila za zády v tu chvíli nešťastného brankáře - 2:0. Hosté měli v prvním poločase jednu obrovskou šanci po chybě Náhlovského, po přímočaré akci soupeře zívala prázdná brána na útočníka hostů, ale ten pod tlakem vracejícího se Kafky přestřelil. Druhý poločas začal ve stejném duchu jako ten první. Náhlovského křižní pas našel Radostu, jenž se perfektním prvním dotykem dostal před bránícího soupeře a pohotovou střelou "pod klacek" zvýšil již na 3:0. Od té doby převzali iniciativu hosté, kteří se sympaticky snažili alespoň o zkorigování výsledku. Domácí zvolnili, zhoršili pohyb, ale dobře organizovanou obranou soupeře nepustili kromě několika rohových kopů téměř k ničemu. Při jediné šanci soupeře nemusel ani zasahovat brankář Blažek, neboť mu pomohl obranným zákrokem Kányai. I přes pasivitu domácích viděli diváci několik šancí z dílny žlutomodrých, ale samostatný únik Baftijara, hlavička Nováka či individuální akce Černého skončili v rukavicích hostujícího brankáře. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " O osudu utkání rozhodl povedený vstup do utkání a hrubá chyba hostujícího brankáře, dvoubrankový náskok byl pro další vývoj utkání rozhodující. S výsledkem jsem spokojený, s předvedenou hrou ale jen v prvním poločase. Ve druhém dějství mě mrzí jakési uspokojení z vedení, jehož důsledkem byl zhoršený pohyb, pasivita a pomalejší dostupování soupeře. I tak jsme si vypracovali další šance. Defenziva celého týmu pracovala výborně a výrazně pomohla ´Blážovi´ k dalšímu bezbrankovému zápasu. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s FC SLOVAN LIBEREC prohlížejte ZDE.