U17: FK Teplice vs. AS Trenčín 4:2

Branky FK Teplice U17 :

12´- Šourek ( bez asistence ) - 1:0,

29´- Šourek ( as.Kováč ) - 2:0,

64´- Baftijar ( as.Kováč ) - 3:2,

80´- Náhlovský ( as.Kováč ) - 4:2.

Branky AS Trenčín U17 :

43´- № 5 - 2:1,

63´- № 15 - 2:2.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 - 1.poločas : Blažek - Zerner, Burda, Náhlovský, Radosta - Knapík © - Baftijar, Franc, Kováč, Kányai - Šmalcl ( 5.Šourek ).

Sestava FK Teplice U17 - 2.poločas : Blažek - Vopat, Burda, Náhlovský, Radosta - Knapík © - Baftijar, Franc, Kováč, Kányai - Šourek ( 48.Novák ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty :

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Ve čtvrtek nás v rámci herního soustředění v Uherském Brodu čekal další těžký soupeř a to sice fotbalový klub AS Trenčín z krajského města na západě Slovenska ležícího v údolí řeky Váh, který od roku 2007 vlastní bývalý nizozemský fotbalový útočník Tscheu La Ling prostřednictvím své firmy FITSHAPE. Od první minuty jsme se snažily o aktivní presink již na soupeřově polovině, který se ale úspěšně postupnou a přesnou kombinací dostával z těžkých situací do přečíslení a nebezpečně ohrožoval branku spolehlivě chytajícího brankáře Blažka. Ve 12. minutě aktivním napadáním donutil Láďa Šourek k chybě hostujícího obránce a přesnou střelou z těžké pozice nás dostal do těsného vedení 1:0. Po vstřelené brance jsme ožili, zpřesnili a zrychlili kombinaci a byli dostatečně agresivní při napadání soupeřovi rozehrávky. Ve 29. minutě Dan Kováč získal míč a agilní Láďa Šourek opět pohotově zakončil a zvýšil tak vedení teplických na 2:0. I ve druhém poločase Trenčín dokazoval své nesporné kvality, hýřil aktivitou a ve 43. minutě po krásné kombinační akci snížil na 2:1. Přesný zásah do černého posadil na koně tentokrát trenčínské hráče a ti se snažili ze všech sil vstřelit vyrovnávací branku, ale většina jejich akcí končila před naším pokutovým územím na pozorné obraně žlutomodrých, kterou opět skvěle dirigoval stoper Filip Burda. V 63. minutě se již ale trenčínští dočkali zaslouženého vyrovnání po skvěle sehrané křídelní akci a přesném zakončení slovenského forvarda Dominika Danka. Našim borcům se ale podařilo bleskově během jediné minuty strhnout vedení opět na svou stranu po pěkné akci Pavla France a Dana Kováče, který uvolnil Besira Baftijara a ten zakončil nádhernou střelou ze vzdálenosti 18-ti metrů, když slovenskému brankáři vymetl všechny pavučiny z pravého horního rohu jeho branky. Po vedoucí brance převzali otěže zápasu do svých rukou opět naši hráči a byli v těchto chvílích lepším týmem. V poslední minutě utkání neúnavný Daniel Kováč zahrával rohový kop, na který si skvěle naběhl David Náhlovský a hlavou nedal brankáři soupeře žádnou šanci - 4:2 pro Teplice. S radostí mohu říci, že dnes bylo k vidění ve všech směrech nadstandardní utkání, ke kterému jednoznačně přispěla svým rovným dílem obě mužstva. Pro nás další skvělá konfrontace s vynikajícím a vyspělým soupeřem, za kterou jsme bezpochyby moc rádi. I když jsme dnešní utkání se slovenským Trenčínem zvládli výsledkově, tak nám i přesto ukázalo spoustu nedostatků v naší hře, které se budeme společně snažit ještě před březnovým začátkem jarní části ligové soutěže odstranit. "

Fotoalbum z přípravného utkání s AS TRENČÍN prohlížejte ZDE.