U17: FK Teplice vs. 1.FK Příbram 0:2 (0:1)

FK Teplice U17 – 1.FK Příbram U17 0:2 (0:1)

Branky 1.FK Příbram U17 :

35´- Sirotek Petr ( pokutový kop ) - 0:1,

80´- Sirotek Petr ( pokutový kop ) - 0:2.

Rozestavení FK Teplice U17 : 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U17 : Blažek - Burda ( 41.Vopat ), Náhlovský, Smékal - Kafka ( 55.Zerner ), Lácha, Knapík ©, Šmalcl ( 63.Nejedlý ), Radosta - Baftijar ( 45.Franc ), Jirkovský ( 50.Šourek ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 60

Žluté karty : 60´ Náhlovský ( Teplice ).

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : „Ve středu jsme hostili v dohrávce 24.kola dorostenecké ligy čtvrtý tým ligové tabulky 1.FK Příbram. Náš mančaft v tomto utkání odehrál na teplickém „Mexiku“ dva zcela rozdílné poločasy. V první půli si dovolím říci, že jsme byli lepším mužstvem a vytvořili si více brankových příležitostí v pokutovém území soupeře. Do třech slibných šancí volajících po gólu se dostal útočník Besir Baftijar, ale bohužel ani jednu nedokázal proměnit, což dle mého názoru ovlivnilo další průběh utkání. Ve 35. minutě naše obraná čtveřice nedokázala dostatečně rychle zareagovat na dlouhý míč za obranu a Filip Burda zastavil ve vápně útočníka hostí penaltovým zákrokem. Nařízený pokutový kop bezpečně proměnil hostující Pet Sirotek a otevřel tak skóre utkání - 1:0 pro Příbram. Ve druhém poločase byli naopak aktivnějším týmem svěřenci trenéra Daniela Huni. Při zisku míče se rychle dostávali na minimum doteků do zakončení, vytvořili si více nebezpečných situací a nás nepustili do žádné výraznější brankové příležitosti. V samotném závěru v 80.minutě opět udeřila Příbram, když dokázala využít nepřesné rozehrávky Matěje Zernera k rychlému brejku po levé straně hřiště, kdy po následném faulu domácího stopera Jakuba Láchy sudí nařídil druhý pokutový kop pro hostující tým. Penalty se ujal její úspěšný exekutor z prvního poločasu Petr Sirotek a tváří v tvář brankáři Blažkovi se znovu nemýlil a upravil stav utkání na konečných 0:2 pro hosty. Blahopřeji soupeři k zaslouženému vítězství a k zisku mistrovských bodů.“

Fotoalbum z mistrovského utkání s 1.FK PŘÍBRAM prohlížejte ZDE.