U17: FK Teplice - SK Slavia Praha 0:3 (0:0)

Branky SK Slavia Praha U17 :

43´- Ielitro 0:1,

57´- Pek 0:2,

64´- Valenta 0:3.

Sestava FK Teplice U17 : Blažek - Zerner ( 41.Franc ), Burda ( 76.Burda ), Náhlovský, Radosta - Knapík © - Kafka ( 68.Smékal ), Šmalcl ( 49.Vopat ), Baftijar, Kányai - Jirkovský ( 60.Novák ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent trenéra, Novák Jaroslav - vedoucí mužstva.

Statistiky utkání :

• Střely na branku 3:3 (1:0) ,

• Střely mimo branku 1:1 (0:0) ,

• Střely celkem 4:4 (1:0) ,

• Rohy 1:4 (1:1) ,

• Ofsajdy 0:2 (0:2) ,

• Fauly 6:10 (1:4) .

Diváci : 50.

Rozhodčí : Štěrba Martin - Harenčák Jan, Stejskal Karel.

Žluté karty : 38´ Mach ( Slavia ), 73´ Valenta ( Slavia ), 75´ Baftijar ( Teplice ).

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " Zápas proti červenobílým nabídl od počátku více nervozity a bojovnosti než fotbalové krásy a pohledných akcí. V prvním poločase měli domácí více ze hry, snažili se dostat do dobře fungující defenzívy hostů, ale až na pár nebezpečených křídelních centrovaných míčů, se jim to nepodařilo. Hosté v té době byli prakticky neškodní. Zápas měl sice remízové parametry, druhý poločas tomu také nasvědčoval, jenže výborně zahrané standardní situace hostů to celé radikálně změnily. Domácím tentokrát nebyl dopřán ani čestný úspěch, i když po velkých šancích France a Nováka tomu byli opravdu blízko. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Bylo to průměrné utkání, ve kterém jsme byli první poločas lepším týmem, ale hostující obranu jsme nedokázali prolomit. Věřili jsme, že ve druhém poločase se to zlepší, ale opak byl pravdou. Soupeři jsme doslova darovali brankové situace, a tak zápas skončil celkem jasnou porážkou, i když vývoj utkání tomu vůbec nenasvědčoval. Sláva vítězům, čest poraženým. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s SK Slavia Praha prohlížejte ZDE.