U17: FK Mladá Boleslav - FK Teplice 1:1 (PK 4:2)

FK Mladá Boleslav U17 versus FK Teplice U17 1:1 (1:1) - (PK 4:2)

Branky FK Teplice U17 :

23´- Zaspal ( as.Černý ) - 1:1.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U17: Dombrovskij - Hora, Mikšovský, Novák, Kolárik (69.Steinsdörfer) - Emmer (78.Češpiva), Černý, Liška - Džuban, Fabián (57.Rollinger) - Zaspal.

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra FK Teplice U17 Jaroslava Kolínka :

„Do utkání jsme skvěle vstoupili a hned v prvních pěti minutách jsme si vytvořili tři stoprocentní šance. Avšak samostatný nájezd Zaspala, dorážka Džubana i střela Emmera, zůstaly nevyužity. V dalším průběhu jsme hru kontrolovali, dobře kombinovali, ale nebyli by jsme to my, kdybychom soupeři něco nedarovali. Propadený míč za obranu, špatná komunikace a naprosto laciná branka v naší síti. Tohle se nám neustále opakuje a celkově sráží naše výkony. Na střely to je 10 - 2 pro nás na šance 5 - 0 máme jasnou převahu, ale konečný výsledek nám utíká. Tentokráte jsme brzy po krásné přihrávce Černého, Zaspalem vyrovnali a dál pokračovali ve velmi dobrém výkonu. Druhý poločas už byl více o soubojích, neboť Mladá Boleslav ještě více zjednodušila hru a hrozila jen při standardních situacích, které měla velmi nebezpečné. My trpělivě čekali na své šance, které jsme si vypracovali, ale Rollingera i Emmera, vychytal domácí brankář. Utkání tak dospělo do penalt, kde byli jistější a úspěšnější mladoboleslavští a získali o bod více. Jestli bodový zisk je zasloužený nebo ne to se je třeba podívat jen do vlastních řad, protože fotbal se hraje na góly. A jestli my takové utkání, kdy máme jasnou herní převahu a šance, dotáhneme jen do remízového stavu, to si je třeba přiznat, že si za to můžeme jen a jen sami.“