MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČESKÁ LIGA DOROSTU U 17 B - 7.KOLO

Neděle 04.10.202012:30 - stadion Malý Strahov, Zátopkova ul.

Sestava Teplic:

J. Grümann – M. Bílek, P. Hrdlička, V. Čítek, V. Bartoš – M. Jungmann ( 78. J. Lachman ), M. Kříž, T. Sůra – J. Štercl ( 74. V. Kozel ), M. Lána ( 70. M. Raiminius ), P. Život ( 46. P. Kolář ).

Stadion: Malý Strahov - Zátopkova ulice / přírodní tráva.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Davida Šourka:

"V sedmém kole jsme zavítali na půdu jednoho z favoritů soutěže a věděli jsme, že nás nečeká vůbec nic lehkého. I přes náročný týdenní plán, který tým absolvoval, jsme vstoupili do zápasu aktivně a i přes znatelnou únavu jsme se dostali do vedení o 3 góly. Bohužel jsme soupeři dovolili se ke konci poločasu vrátit do zápasu, kdy jsme se po nepovedeném výkopu nedokázali rychleji zformovat. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odlišným plánem, který tým plnil výborně a dostal nás do vedení 5:1. Poté jsme prostřídali a nově příchozí hráči se objevili na postech, které jim nejsou úplně vlastní, a i někteří hráči se pod vlivem výsledku pouštěli zbytečně do složitých řešení, takže náš výkon se bohužel zhoršoval. Finální výsledek vypadá slušně a musíme vyzdvihnout hlavně přístup týmu k šancím. Spokojeni však nejsme úplně s rychlostí a variantami ve výstavbě hry."