U17: FK Dukla Praha vs. FK Teplice 0:3

FK Dukla Praha U17 – FK Teplice U17 0:3 (0:0)

Branky FK Teplice U17 :

64´- Knapík ( as.Kafka ) - 0:1,

70´- Franc ( as.Knapík ) - 0:2,

79´- Novák ( as.Radosta ) - 0:3.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 : Blažek - Zerner, Lácha, Náhlovský, Radosta - Knapík © - Vopat ( 53.Kafka ), Kováč, Baftijar ( 63.Šmalcl ), Franc ( 71.Smékal ) - Jirkovský ( 57.Novák ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty : 55´ Kováč ( Teplice ).

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " Proti soupeři s bohatou historií jsme v sobotním dopoledni nastoupili plní odhodlaní odčinit výsledek z posledního utkání proti Plzni. První poločas se nesl ve znamení aktivity hostů, kteří především po levé straně rozjížděli akce, které byly pro domácí branku nebezpečné. Spousta centrovaných míčů však nenašla správného adresáta. V dobrých příležitostech se ocitli Kováč a po něm i Jirkovský, jejich střely sice překonaly domácího strážce svatyně, ale domácí obránce ho vždy dokázal včas zastoupit. Na druhé straně po standardní situaci domácí hráč jen těsně hlavou minul Blažkovo branku. Druhé dějství pokračovala ve stejném scénáři jako dějství první, ale hosté byli stále střelecky impotentní. Několik nebezpečných situací nedokázali dotáhnout do brankového vyjádření, ale i nadále dobře kombinovali a trpělivě šli za vítězstvím. V 64. minutě našel střídající Kafka krásným centrem Knapíka, který hlavou otevřel skóre utkání - 0:1. V 70. minutě se na levé straně k míči dostal Knapík, připravil ho Francovi, jehož střela z dvaceti metrů skončila za zády domácího brankáře - 0:2. V 79. minutě si agilní Radosta narazil míč s Kováčem, dostal se až k brankové čáře, odkud před brankou našel Nováka, jenž byl ve správný čas na správném místě a završil střelecký účet utkání - 0:3. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Blahopřeji klukům nejen k vítězství, ale hlavně ke kvalitnímu výkonu. V utkání jsme byli lepší a zvítězili zaslouženě. Stále ale postrádám větší kvalitu ve finální fázi, dnes jsme tam měli spoustu centrovaných míčů i zajímavých situací, ale nevytěžili jsme z toho nic. Velká mužstva by už v poločase vedla o dvě branky, abychom jimi byli, musíme toho ještě spoustu odtrénovat. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s FK DUKLA PRAHA prohlížejte ZDE.