U17: FC Zbrojovka Brno vs. FK Teplice 2:1

Sestava FKT: Kosinský – Hora, Stružinský, Liška - Češpiva (67. Steinsdörfer), Gedeon, Emmer ( 62. Fabián ), Černý, Radosta, Kolárik ( 71. Navrátil ) – Zaspal.

Trenéři FKT: Kolínek Jaroslav a Novák Martin.

Žluté karty: 48. Kavín ( Brno ).

Rozhodčí: Jahoda Jaroslav - Vodrážka Dan, Rosický Jakub.

Stadion: UMT - TCM Brněnské Ivanovice.

Diváků: 30.

Jaroslav Kolínek, trenér FKT: "Komentář k tomuto utkání se mi píše velmi těžce. Utkání jsme měli 70 minut pod kontrolou. Soupeř šel o poločasové přestávce do kabin doslova frustrovaný z důvodu jasné převahy, kterou jsme měli. Naše převaha nebyla jen v držení míče, kdy jsme si snad dali 300 přihrávek za poločas, ale i na brankové příležitosti jsme jasně dominovali. Bohužel naše převaha vyšla vniveč a poločasový stav 0:0 byl pro soupeře milosrdný. V začátku druhého poločasu jsme si vybrali slabší 10 minutovku, abychom přečkali šanci soupeře. Hned na to jsme zapnuli na větší obrátky a během minuty šli dvakrát sami na domácího brankáře, ale své šance nevyužili. Poté byl v pokutovém území faulován Zaspal, ale ani z penalty se nám branku vstřelit nepodařilo. To se nám povedlo až v 53.minutě Radostou, který nás dostal do vedení. Soupeře jsme mohli dorazit, ale v dalších šancích jsme opět neuspěli a pak pro nás přišel krutý trest. Dvakrát jsme zaváhali a domácí svými šancemi nepohrdli a otočili stav ve svůj prospěch. My i přes maximální úsilí další branku nevstřelili a odjížděli z Brna velice zklamaní. Cítili jsme, že jsme odehráli skvělé utkání, kluci ze sebe vyždímali maximum. Naše hra měla obrovskou kvalitu podpořenou enormním nasazením a jediné co nám prostě chybělo bylo proměnit své šance. Bereme to opět jako ponaučení a motivaci dále na sobě tvrdě pracovat a zlepšovat se. Čekají nás ještě dvě utkání a chceme dát prostor všem hráčům. Proto již v tom následujícím dostanou příležitost všichni hráči co nenastoupili v Brně nebo se vrátili po zranění. Jsou natěšení a věřím, že prokážou sílu a kvalitu tohoto týmu."