U17: FC Jihlava vs. FK Teplice 0:2

Branky FK Teplice U17 :

38´- Vopat ( as.Kováč ) - 0:1,

44´- Šmalcl ( as.Šourek ) - 0:2.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 - 1.poločas : Nejedlý © - Kafka, Burda, Lácha, Radosta - Knapík - Vopat, Kováč, Černý, Kányai - Novák.

Sestava FK Teplice U17 - 2.poločas : Nejedlý © - Kafka ( 50.Zerner ), Burda, Lácha, Radosta - Knapík - Baftijar, Kováč, Černý, Šmalcl - Šourek.

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty : 39´- Kányai ( Teplice ).

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Další fotbalové zkušenosti jsme tento týden odjeli nabírat v rámci herního soustředění tradičně do Uherského Brodu ležícího ve Zlínském kraji v hornatém území západních Karpat, kde nás čekají čtyři kvalitní soupeři v pěti dnech. Ještě před příjezdem do Brodu byla naší první zápasovou zastávkou horká půda ambiciózního klubu FC Vysočina Jihlava. Naši borci se ale svého soupeře nezalekli a hlavně první poločas z naší strany splňoval přísné ligové parametry. Byli jsme silní v kombinaci na jeden dotek, velmi dobře nám fungovalo zakládání útoků z hlouby naší obranné řady a středoví hráči hýřili aktivitou a pohybem ve hře bez míče. Domácí Jihlavu jsme jednoznačně přehrávali, ale chyběla nám větší agresivita a větší počet hráčů při zakončení v soupeřově pokutovém území. Ve 38. minutě se nám podařilo brankově zúročit herní převahu, když režisér naší hry Dan Kováč našel na pravé straně Filipa Vopata, který se prosadil individuálně přes obránce Vysočiny a tvrdou střelou švihem prostřelil do té doby pozorného brankáře domácích. I ve druhé půli naši kluci pokračovali v aktivní hře a vysokém presinku, který přetavili v naší druhou branku již ve 44.minutě přesnou přízemní střelou Matěje Šmalcla po příhře štírka Ládi Šourka, který nejdříve svým důrazem vybojoval míč na jihlavském obránci. V závěrečných minutách dnešního pohledného mače bylo v naší hře hodně nepřesností v přechodové fázi a mrzí mě několik nedotažených slibných útočných akcí, kdy jsme mohli přidat další branky a zvítězit i vyšším skóre. Obrovské pozitivum dnes spatřuji ve hře směrem do defenzivy, kdy jsme soupeře nepustili do žádné vážnější brankové příležitosti."

Fotoalbum z přípravného utkání s FC VYSOČINA JIHLAVA prohlížejte ZDE.