U17: Dynamo Dresden vs. FK Teplice 2:2

Hrací doba : 2 x 40 minut

Branky FK Teplice U17 :

21´- Knapík ( as.Franc ) - 1:1,

56´- Kafka ( as.Kováč ) - 2:2.

Branky SG Dynamo Dresden U17 :

05´- № 17 ( № 13 ) - 1:0,

26´- № 10 ( № 13 ) - 2:1.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 - 1.poločas : Blažek - Kafka, Lácha, Náhlovský, Radosta - Knapík © - Vopat, Baftijar, Franc, Jirkovský - Novák.

Sestava FK Teplice U17 - 2.poločas : Blažek - Kafka, Lácha, Burda, Radosta - Knapík © - Zerner, Kováč, Franc, Jirkovský ( 64.Baftijar ) - Baftijar ( 58.Novák ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty :

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " Pro mezinárodní fotbalovou zkušenost jsme si v sobotním mrazivém dopoledni zajeli do nedaleké Pirny, kde jsme se utkali se saským týmem Drážďan. Úvod zápasu byl v naší režii, ale do vedení šli paradoxně domácí, kteří využili naší ztráty míče, po které se rychlým přechodem dostali až před brankáře Blažka, který byl proti střele drážďanského útočníka bezmocný 1:0. V 21. minutě po závaru v pokutovém území domácího týmu se k hlavičce dostal agilní Knapík, který srovnal skóre a potěšil hostující fanoušky – 1:1. Utkání v té době nabíralo tempo po úvodním oťukávání a opatrnosti. Ve 26. minutě zahrávali domácí rohový kop a nešvar z podzimní části v podobě neubráněných standardních situací soupeře pokračoval i v tomto utkání, neboť nikým nehlídaný domácí hráč poslal domácí do vedení – 2:1. Do druhého poločasu vstoupily obě mužstva bez respektu a hra získala větší plynulost, více zajímavých situací, a také jednu branku v domácí síti. V 55. minutě si na dlouhý pas za obranou linii si naběhl „bobista“ Kafka a přeloboval domácího brankáře –2:2. Do konce zápasu se již stav utkání nezměnil, i proto že nás několikrát podržel brankář Blažek, a nebo proto, že Baftijar ve vyložené šanci ukázal charakter a odevzdal míč domácímu brankáři, neboť ani nevystřelil. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Kvalitní příprava proti kvalitnímu soupeři, i když zmrzlý terén nám dělal problémy. Soupeř nám dělal problémy především svým rychlým přechodem, na který jsme jen s námahou dokázali zareagovat. V zápase jsme měli více ze hry i jsme častěji drželi míč, ale z převahy jsme nedokázali vytěžit více šancí či střeleckých pokusů."

Fotoalbum z přípravného utkání s SG DYNAMO DRESDEN prohlížejte ZDE.