U16: V sobotu od 12:00 PU s Mosteckým FK

V SOBOTU 11.3. ODEHRAJE OD 12:00 HODIN TEPLICKÁ ŠESTNÁCTKA TRENÉRŮ JAROSLAV KOLÍNKA A  MARTINA NOVÁKA ZÁVĚREČNÉ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ NA HŘIŠTI MOSTECKÉHO FK U16 JAKO GENERÁLKU PŘED ZAHÁJENÍM JARNÍ ČÁSTI LIGOVÉ SOUTĚŽE.

Utkání bude odehráno na UMT areálu Fotbalového stadionu Josefa Masopusta v ulici Svatopluka Čecha 278/3, PSČ 434 01 Most.

Mapu UMT v ulici Svatopluka Čecha v Mostě najdete ZDE.

GPS souřadnice areálu Mosteckého FK: 50°30´62.315"N, 13°38´96.420"E

Plánovač trasy z teplických Stínadel do Mostu najdete ZDE.

Sraz nominovaných hráčů je v sobotu 11.3. dopoledne v 8:15 na recepci stadionu na Stínadlech. Odjezd autobusem společně s hráči FK Teplice U17 je v 8:30. Předpokládaný návrat zpět na teplická Stínadla je cca kolem 14:45.

Přípravné utkání MOSTECKÝ FK U17 vs. FK TEPLICE U17 má výkop v 10:00.

Foto: areál Fotbalového stadionu Josefa Masopusta v Mostě

Hráči si na sebe vezmou : vycházkový set UMBRO - zimní bundu, tepláky, mikinu a tričko UMBRO. Sebou nezapomenout : mikinu, šusťákovou bundu, bavlněné tričko UMBRO, termoprádlo ( dlouhý vrchní a dlouhý spodní díl ), chrániče holení a kotníků, úchyty chráničů v barvě stulpen ( žluté a bílé ), obuv vhodnou na UMT ( lisovky a nebo turfy ) a také obuv vhodnou na přírodní trávu ( lisovky nebo lisokolíky ), dále věci na koupání ( pantofle, ručník a sprchový gel ), pití, svačinu včetně ovoce a zeleniny a také proteinovou tyčinku na rychlé doplnění energie.