U16: SK Slavia Praha - FK Teplice 3:1 (1:1)

SK Slavia Praha U16  FK Teplice U16 3:1 (1:1)

Branky FK Teplice U16 :

38´- Rollinger ( as.Fabián ) - 1:1.

Rozestavení FK Teplice U16 : 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U16: Dombrovskij - Mikšovský, Novák, Liška - Steinsdörfer ( 55.Češpiva ), Hora, Krajíček ( 55.Radoš ), Emmer, Rollinger ( 64.Navrátil ) - Fabián ( 64.Krogner ), Zaspal.

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra FK Teplice U16 Jaroslava Kolínka :

"Z utkání jsme jeli zklamaní, neboť i přes velmi dobrý výkon jsme odešli poraženi 3:1. Slavii jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a jen kvalita ve finální fázi a proměňování brankových příležitostí rozhodlo, že jsme odjeli s prázdnou. Od prvních minut se utkání hrálo ve vysokém tempu. Oba týmy se snažili kombinovat se snahou střelit branku. Slavia v prvních minutách byla aktivnější, ale postupem času jsme se více a více dostávali do hry a byli nebezpečnější. Tentokráte nás nepřibrzdila laciná branka v naší síti ba naopak, vytvořili jsme si dvě velké šance, ale Zaspal s Novákem neuspěli. To se před odchodem do kabin podařilo až Rollingerovi, který zúročil samostatný nájezd po průnikové přihrávce Fabiána.

Druhý poločas jsme nezačali dobře a hned po dvou minutách jsme inkasovali druhou branku. To nahrávalo Slavii, která tolik nemusela tlačit, pozorně bránila a čekala na to, kdy se nám otevřou zadní vrátka. My se snažili a vytvořili si i nějaké možnosti, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. A jelikož Slavie byla trpělivá a po naší ztrátě na polovině hřiště se z rychlého protiútoku prosadila potřetí. My si potom ještě vytvořili tři velké šance a mohli utkání dotáhnout aspoň do remízy, ale Liška, Navrátil ani Krogner neuspěli. Tentokrát v mém hodnocení převládá kladnější pohled na hru než na výsledek. Pokud se budeme prezentovat takovouto hrou jsem přesvědčený, že přijdou nejen lepší výsledky, ale i že z těch kluků vychováme nejednoho hráče pro velký fotbal."