U16: SK Kladno U16 vs. FK Teplice 4:2

SK Kladno U16   vs.       FK Teplice  U16

4:2 (1:1)

Branky FKT: 11. P.Janda ( penalta ), 76. P.Janda.

Sestava FKT: M.Kosinský – J.Leder, M.Lukáš, M.Hadinec ( 41. P.Kolárik ) - T.Huml, J.Kovalčík, K.Sinu, T.Křivohlavý ( 41. P.Hural ), S.Kočka ( 41. D.Fakin ) - P.Janda, J.Cajthaml ( 41. M.Vachoušek ).

Trenéři FKT: Ladislav Jamrich a Radim Laibl.

Vedoucí FKT:  Igor Zdeněk.

Hřiště: UMT - Rynholec.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: "Do prvního zápasu zimního přípravného období jsme šli z plné přípravy, ale i tak s chutí. První poločas byl jednoznačně v režii hostujícího týmu, který přehrával domácí tým ve všech směrech. Brzy šel také do vedení po proměněné penaltě Jandou. Poměrně brzy se domácímu týmu povedlo vyrovnat, když domácí útočník využil chybu při rozehrávce brankáře Kosinského. Jediná střela domácích znamenala poločasovou remízu, protože hosté z velkého tlaku žádnou branku nepřidali, i přes velké šance Cajthamla či Kovalčíka. Druhý poločas hosté dál pokračovali v bezzubém dobývání domácí svatyně, ale už jim chyběla lehkost, myšlenka i kreativita. Domácí čekali na chyby, které při snaze Teplic o vítězství nabírali na pravděpodobnosti a také je dokázali trestat. V rozmezí několika minut vstřelili tři branky a zápas zaslouženě dovedli do vítězného konce."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: "S výkonem v 1. poločase jsem spokojený, chybělo tomu jen brankové vyjádření. Ve 2. poločase nám chyběla lehkost a důvtip, v naší hře převládal stereotyp, těžkopádnost a především naivita a až přílišná laxnost v obranné hře. Jakým způsobem jsme (ne)reagovali na herní situace po ztrátě balonu je alarmující a pro kluky je výsledek zaslouženým trestem."