U16: FK Teplice vs. SK Sigma Olomouc 1:4

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - SOBOTA 24.2.2018 - UMT ANGER V TEPLICÍCH

Branka Teplic: 39´ P. Janda

Sestava Teplic: D. Zdeněk - J. Leder, R. Klepáček, J. Cajthaml, S. Kočka (41. M. Hadinec)-M. Lukáš - K. Sinu (60. R. Kibal), D. Dubnický (45. M. Vachoušek), P. Hural, T. Huml (60. T. Křivohlavý)- P. Janda.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí.

Stadion: UMT Anger.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: „Za mrazivých nefotbalových podmínek jsme se utkali s moravským protivníkem a utkání začalo hned od začátku v tempu. Domácí v něm měli lehce navrch, ale jak to ve fotbale bývá, z první akce soupeře uhodilo. Po standardní situaci hostů to bylo 0:1. Obdržená branka na domácí působila jak mrazivé počasí na přítomné diváky a soupeř během několika minut trestal. Po špatně rozehrané standardní situaci domácích se hosté dostali k rychlému protiútoku a bylo to 0:2. Hned vzápětí opět standardní situace hostů a opět branka v naší síti - 0:3. Hrozivé skóre alespoň do poločasu upravil Janda - 1:3. Druhý poločas byl v režii domácích, ale kontaktní branka ne a ne přijít. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky, k nimž měli v ofenzivě typologicky dané hráče. Z jednoho takového se hostům podařilo opět vstřelit branku a navýšili skóre na hrozivých 1:4.“

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: „Výsledek určitě neodpovídá dění na hřišti a je pro naše kluky příliš krutý, ale takový je fotbal. V prvním poločase jsme obdrželi laciné branky, které stanovily následný vývoj utkání. Za výkon ve druhém poločase ale musím kluky pochválit.“