U16: FK Teplice vs. SK Dynamo ČB 3:1

FK Teplice U16        versus          SK Dynamo ČB U16

3:1 (1:0)

Branky FKT: 35. J. Leder ( as. J. Cajthaml ), 65. P. Hural ( as. J. Cajthaml ), 70. S. Kočka ( as. R. Kibal ).

Sestava FKT: M. Kosinský – V. Čermuš, R. Klepáček, M. Lukáš, M. Hadinec – J.Kovalčík – J. Leder, M. Dubnický, P. Hural , S.Kočka – J. Cajthaml

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Stadion: UMT Hrobce u Roudnice.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: "První poločas utkání hraného na umělé trávě v Hrobcích u Roudnice nad Labem byl v režii "domácího" týmu, který měl fotbalově navrch, ale finální fáze vázla, a tak musela pomoci hrubá chyba soupeře. Leder zachytil rozehrávku hostujícího brankáře a bez problémů dostal domácí do vedení - 1:0. Druhý poločas začal postupnou převahou hostů, dobře si zakládali postupný útok, domácím nefungoval presink, i přesto že v té době hráli na dva hrotové útočníky. Hosté využívali svého brankáře, kterému hra nohou nedělala žádné problémy, získávali v poli převahu, kterou korunovali zaslouženou brankou - 1:1. Domácí přeskupili řady a hned nastřelili Cajthamlem tyč. Poté se ke slovu dostal agilní Hural, který střelou zpoza vápna rozradostnil přítomné diváky - 2:1. O několik minut později chytře rozehrálo autové vhazování duo Kibal - Kočka, aby druhý jmenovaný navýšil skóre na konečných - 3:1."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: "První poločas snesl přísné měřítko, měli jsme více ze hry a zaslouženě jsme se dostali do vedení. Druhý poločas, hlavně jeho první část, byl nepovedený. Soupeř se celkem jednoduše dostával z našeho vysokého napadání a získával tím početní výhodu na naší polovině, z čehož pramenila i vyrovnávací branka. Konec zápasu nám brankově vyšel, ale s celkovým vývojem utkání spokojený být nemohu."