U16: FK Teplice vs. MFK Chrudim U17 - 3:2np

Branky FK Teplice U16: 59´ M. Lukáš, 73´ M. Lukáš, PK J. Kovalčík

Sestava FK Teplice U16 : M. Kosinský - M. Lukáš, J. Kovalčík (K), M. Hadinec - J. Orgoň ( 41´ F. Gedeon ), J. Kozák, M. Dubnický, K. Sinů, S. Kočka ( 52´ J. Leder ) - J. Cajthaml ( 68´ M. Vachoušek ), P. Kolárik ( 41´ R. Klepáček )

Trenéři FK Teplice U16: Ladislav Jamrich, Radim Laibl, Vladimír Köck

Vedoucí FK Teplice U16: Igor Zdeněk

Rozhodčí: Tomáš Baum - Martin Matas, Jiří Sedláček

Stadion: SK Viktorie Ledvice - tráva

Počet diváků: 60

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: "Utkání nezačalo pro domácí šťastně, když se z první akce hostů dostal ke střele hostující útočník Vosyka a překonal bezmocného Kosinského v brance domácích. Domácí zaskočeni touto situací kupili chybu za chybou, hosté se dostávali celkem bez problémů do šancí a jen zásluhou skvělého "Kosy" svítil na světelné tabuli poločasový výsledek - 0:1. Kdyby bylo vstupné zpoplatněné, museli by domácí pořadatelé divákům vracet vstupné, protože takovýto zbabělý, bezkrevný a mdlý výkon mohl potěšit tak akorát trenéra hostů ! Poločasová bouřka v kabině splnila svůj účel, druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Domácí prostřídali, přeskupili řady a přišpendili hosty hluboko na jejich polovinu. Zasloužené vyrovnání přišlo ale až v 59. minutě, kdy se prosadil Lukáš - 1:1. Domácí se hnali za vítězstvím, aby jim tuto snahu zkomplikoval hostující Slavík, který v 66. minutě z ojedinělé akce překonal z dorážky domácího brankáře. Domácí vyvinuli ještě větší tlak, který korunoval v 73. minutě opět Lukáš vyrovnávací brankou - 2:2. Do konce zápasu i přes tlak domácích se již nic podstatného nestalo, a tak o vítězi musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější domácí."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: "Zbabělý výkon v 1. poločase snad ani nebudu komentovat, takovýto fotbal není hodný žlutomodrému teplickému dresu. Nebýt skvělého Kosinského, mohli jsme prohrávat velkým rozdílem. Druhý poločas - tomu rozumím, takto chci, abychom se prezentovali - kombinační hra, tlak, hra po stranách. Jedno velké pozitivum tento zápas přinesl. Ještě před pár týdny by v takovém zápase prohráli a zápas by jen z povinnosti dohrávali. Dnes bojovali až do samého konce, rvali se z vyspělejším soupeřem, nechtěli prodal kůži lacino. Začínají změna charakteru týmu je vítána, za to rozhodně palec nahoru. Závěrem mého hodnocení musí také vyzdvihnout výkony M.Lukáše, M.Kosinského a všech střídajících hráčů, kteří přinesli do naší hry ve druhém poločase velké oživení."