U16: FK Teplice vs. FK Varnsdorf U17 - 10:0

FK Teplice U16        vs.           FK Varnsdorf U17

10:0 (4:0)

Branky FKT: 3´ + 14´ M. Dubnický, 12´ K. Sinu, 30´+ 55´+ 67´ + 74´ P. Janda, 69´ J. Orgon, 53´ + 79´ F. Gedeon

Sestava FKT: D. Zdeněk - J. Kozák, R. Klepáček, M. Lukáš, M. Hadinec (41. J. Kovalčík) – P. Gedeon – P. Kolárik (57. S. Kočka), M. Dubnický (57. T. Křivohlavý), K. Sinu, J. Orgon – P. Janda

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: "Kvůli špatnému počasí byl tento zápas přeložen na umělou trávu, což však nemělo žádný vliv na výkon ani výsledek utkání. Zápas byl po celý jeho průběh v režii domácích, kteří svoji převahu dokázali vyjádřit také brankami. Domácím se v zápase povedlo spoustu vědomých, v tréninkovém procesu drilovaných věcí, což je velmi pozitivní. Soupeř však domácí neprověřil tak, jak by hostitelský realizační tým chtěl a tento zápas jen potvrdil, jak špatně je tato soutěž nastavena."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: "Oceňuji kluky z hostujícího týmu, že makali až do konce, nemají to v takových zápasech jednoduché. Naše chlapce chválím za koncentraci, pokoru k soupeři a nepodcenění žádné situace, byť je k tomu průběh utkání předurčoval. Více hodnotit zápas nechci, i když vyzdvihnout střelecké procitnutí Jandy a výkon Gedeona bych mohl ... "

Rozhodčí: Šimeček Libor - Novotný Libor, Týřl Petr

Stadion: areál Anger - UMT