U16: FK Teplice vs. FK Varnsdorf 6:0

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

15.kolo - sobota 16.11.2019 - 12:45 - Na Stínadlech UMT

6:0 (3:0)

Branky Teplic: 5. M. Trnovec ( as. J. Štercl ), 35. M. Jungmann ( as. J. Vyhnal ), 43. M. Jungmann ( as. V. Bartoš ) , 63. M. Bílek ( as. V. Bartoš ), 71. P. Hrdlička ( as. V. Bartoš ), 72. P. Kolář ( as. M. Trnovec ).

Sestava Teplic: J. Grümann – J. Štercl ( 46. V. Myška ), P. Hrdlička, M. Lána ( 46. J. Lachman ), M. Bílek – M. Kříž – V. Bartoš, M. Jungmann, P. Kolář, M. Trnovec – J. Vyhnal.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Rozhodčí:  Míč Vojtěch - Pacanda Michal, Wencl Petr.

Stadion: Na Stínadlech / UMT.

Diváků: 50.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla:

" V posledním domácím mistrovském utkání se domácí utkali s týmem Varnsdorfu. Když Trnovec již v 5. minutě otevřel skóre utkání, zdálo se, že si tepličtí otevřou střelnici. Opak byl ale pravdou. Mdlý výkon domácích, pomalá hra bez nápadu a agresivity dala zapomenout na některé předchozí výkony. Když ve 35. minutě zvýšil Jungmann na 2:0, byla to teprve druhá střela na hostující svatyni. Ve 43. minutě vstřelil další branku opět Jungmann, jediný domácí hráč, který snesl přísnější měřítko. Ve druhém poločase se nic převratného nestalo, domácí již do svého standardu nenaskočili, hosté zase neměli sílu na jakýkoliv zvrat. Další branky přidali Bílek, Hrdlička a Kolář. Povinné vítězství a potvrzení impozantní série v soutěži, kdy domácí z 15 zápasů neztratili ani bod."