U16: FK Teplice vs. FK Ústí n.L. U17 - 2:1

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - STŘEDA 11.04.2018 - HŘIŠTĚ SK VIKTORIE LEDVICE

FK Teplice U16      vs.      FK Ústí n.Labem U17

2:1 (1:1)

Branky FK Teplice U16 :

11´ Sinu Karol ( as. Huml Tomáš ) - 1:0,

60´ Janda Petr ( as. Kočka Stanislav ) - 2:1.

Rozestavení FK Teplice U16 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U16 : Zdeněk Daniel - Leder Jakub, Klepáček Robert, Kovalčík Jaroslav (K), Hadinec Milan - Huml Tomáš, Dubnický Matyáš, Hural Pavel ( 49´ Kočka Stanislav ), Sinu Karol - Vachoušek Matyáš ( 41´ Janda Petr ).

Realizační tým FK Teplice U16 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí.

Rozhodčí : Plzák Daniel - Kuriljak Ivan, Harenčák Jan.

Stadion: SK Viktorie Ledvice - přírodní tráva.

Diváků: 50.

Průběh a hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " V regionálním derby jsme začali velmi aktivně a dostali se zaslouženě do vedení v 11. minutě brankou Karola Sinu. Vypracovali jsme si i další nebezpečné situace - ve 20. minutě mohl Pavel Hural navýšit skóre, ale jeho střela orazítkovala jen brankovou konstrukci. Od 25. minuty převzal iniciativu hostující celek, nám se nedařilo v kombinaci a chyběla nám zejména větší aktivita ve hře bez míče. Ústečtí zaslouženě srovnali stav utkání ve 39. minutě, kdy využili nedorozumění domácího brankáře Daniela Zdeňka a obránce Jakuba Ledera. Ve druhém poločase obě mužstva produkovala ofenzivní fotbal. V 55. minutě se na levé straně prosadil Standa Kočka - v pokutovém území našel neobsazeného Petra Jandu a ten se v těchto situacích nemýlí - 2:1 pro Teplice. Obě mužstva i nadále pokračovala v aktivní a celoplošné hře. Nám se dařilo při zisku míče dostávat do přečíslení, které jsme ale již nedokázali golově využít a stav utkání se tak již do závěrečného hvizdu rozhodčího Plzáka nezměnil.

Naše vítězství dnes bylo těžce vydřené a stálo nás hodně sil. Od začátku mistrovské sezóny trénujeme a hrajeme v celkovém počtu dvanácti hráčů. I přes postupně narůstající únavu všichni odvedli pro týmový úspěch maximum a za to patří mému mužstvu rozhodně velký dík. "