U16: FK Teplice vs. FK Náchod U17 - 10:1

FK Teplice U16        versus           FK Náchod U17

10:1 (5:1)

Branky FKT: 2., 8., 18., 24., 28., 57., 68. a 75. P. Janda, 42. K. Sinu, 70. J. Cajthaml.

Sestava FKT: M. Kosinský – J. Kozák, R. Klepáček (41. J. Cajthaml), M. Lukáš (41. S. Kočka), M. Hadinec (41. J.Leder) – J. Kovalčík (K) – J. Orgon, M. Dubnický (41. P.Kolárik), F. Gedeon, K. Sinu – P. Janda

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav, Laibl Radim, Köck Vladimír.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Rozhodčí: Štěrba Václav - Novotný Libor, Harenčák Jan.

Stadion: areál Anger - UMT.

Diváků: 30.

Radim Laibl, asistent trenéra FKT: "Zápas hraný na umělé trávě byl jednoznačně v režii domácího týmu, který až na jediné zaváhání neumožnili hostům pražádnou naději. Při vší úctě k hráčům a realizačnímu týmu soupeře je třeba se zamyslet, zda někdy až extrémní rozdíly v kvalitě týmů této soutěže je cesta, jak pozvednout mládežnický fotbal v České republice."

Ladislav Jamrich, hlavní trenér FKT: "Velký respekt k hráčům soupeře, kteří v této soutěži zažívají krušné chvíle. V tomto zápase jim nejde upřít snaha po celý zápas, ale bohužel pro ně, je kvalitativní rozdíl až příliš čitelný."