U16: FK Teplice vs. FK Arsenal Č.Lípa 10:1

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

4.kolo - neděle 01.09.2019 - 12:45

10:1 (5:0)

Branky Teplic: 14., 47. a 79. T. Vachoušek, 37. a 60. M. Jungmann, 39. a 43. M. Bílek, 17. P. Kolář, 77. J. Štercl, 89. Vyhnal.

Sestava Teplic: J. Grumann - V. Bartoš, P. Hrdlička ( 46. J. Vyhnal ), M. Lána, P. Kolář ( 46. V.Čítek ) - E. Hopi - P. Život ( 46. J. Štercl ), M. Jungmann, T. Sůra, M. Bílek ( 60. V. Myška ) - T. Vachoušek.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Další domácí zápas odehráli nejmladší tepličtí dorostenci proti hostům z České Lípy. Organizovaní a takticky dobře hrající hosté dělali domácím problémy. Výsledek tomu sice neodpovídá, ale hosté měli několik vyložených šancí, které však zlikvidoval pozorný brankář Grumann. Teplice nakonec dovedly zápas do jasného výsledkového konce, ale výkonem opět nepřesvědčily."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Přístup některých našich hráčů je zarážející, profesorský fotbal, bez ataku, agresivity a pohybu nebude mít proti silnějšímu týmu šanci na úspěch. Pokud si to kluci brzy neuvědomí, budou mít v dalších letech velké problémy."