U16: FK Teplice vs. FC Olympia HK U17 - 4:3

FK Teplice U16      vs.      FC Olympia HK  U17

4:3 (2:1)

Branky FK Teplice :

19´ Cajthaml Jakub - 1:1.

29´ Huml Tomáš - 2:1.

41´ Sinu Karol - 3:1.

56´ Klepáček Robert - 4:3.

Sestava FKT: 30 M.Kosinský - 7 Huml T., 8 Vachoušek M. ( 46. Leder J. ), 9 Lukáš M., 10 Klepáček R., 14 Hadinec M., 17 Cajthaml Jakub ( 58. Zdeněk D. ), 19 Sinu K., 23 Dubnický M., 25 Hural P., 27 Kovalčík J. (K).

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Rozhodčí: Krupka Pavel - Beneš Karel, Karmann Milan.

Stadion: areál Anger - UMT.

Diváků: 45.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: " V dalším domácím utkání jsme vyzvali méně zvučný tým z Hradce Králové - Olympii. Začátek utkání určitě nebyl z říše snů, neboť již v 6. minutě neudržel míč po standardní situaci hostů brankář Kosinský a hosté šli brzy do vedení - 0:1. Domácí poté ale převzali otěže zápasů a byli lepší, v 19. minutě to i gólově potvrdil Cajthaml a srovnal - 1:1. Ve 29. minutě se k propadlému míči ve vápně dostal Huml a krásnou střelou poslal domácí tým do vedení - 2:1. Začátek druhého poločasu patřil opět domácímu týmu, což potvrdil i krásnou střelou "Karolko" Sinu a zvýšil skóre utkání - 3:1. Poté však z ojedinělé akce soupeře přišlo zaváhání brankáře Kosinského a soupeř se dostal na kontakt - 3:2. Domácí i nadále tvořili hru, byli mnohem častěji v držení míče, ale v největší příležitosti Hural selhal. V 55. minutě se k nákopu za domácí obranu dostal hostující Krotil a přeloboval bezmocného Kosinského - 3:3. Nečekaný stav utkání ale nevydržel dlouho, když se v 56. minutě po standardní situaci prosadil sváteční střelec Klepáček - 4:3. Do konce zápasu ještě domácí zahodili několik zajímavých šancí, a tak průběžný stav se stal stavem konečným."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " Zápas v naší režii a my z toho uděláme takové drama. Místo toho, abychom rozhodli již do poločasu, tak necháme soupeře v naději do poslední chvíle utkání. Nepochopitelné. Ale jinak musím kluky pochválit, v zápase se již objevují věci z tréninku, akce jsou vědomé, nikoliv náhodné."