U16: FK Teplice vs. Dukla Praha U17 - 0:7

0:7 (0:2)

Rozestavení FK Teplice U16 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U16: D. Zdeněk – J. Kozák, M. Lukáš, J. Kovalčík, M. Hadinec (45. T. Křivohlavý) – M. Dubnický (53. M. Vachoušek) – J. Leder, K. Sinu, P. Hural, S. Kočka (57. R. Kibal) – J. Cajthaml (60. P. Kolárik).

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jarmicha:

"V prvním mistrovském utkání jsme nastoupili na domácím hřišti v Ledvicích proti týmu s bohatou fotbalovou historií – FK Dukla Praha U17. Začátek utkání byl ve znamení převahy domácího týmu a určitě to v této fázi utkání nevypadalo na to, že odejdeme s debaklem. Vytvořili jsme si několik zajímavých situací, které však neskončili brankou. Soupeř v 1. poločase vytěžil z minima maximum a dvě naše chyby dokázal potrestat a ujal se v zápase vedení – 0:2. Druhý poločas začal novinkou – 10-ti minutovým vyloučením hostujícího hráče za udělenou žlutou kartu. V té chvíli jsme vycítili šanci na zkorigování výsledku, posílili jsme útočnou fázi, ale bohužel opak se stal pravdou. Soupeř se rychlým přechodem dostával do šancí, které dokázal proměňovat. Skóre se nakonec zastavilo po 80-ti minutách na konečných hrozivých – 0:7!

Nechci se určitě vymlouvat na to, že hrajeme proti o rok starším klukům. To, že je soutěž špatně nastavená, je věc, kterou nedokážeme ovlivnit. My se budeme zabývat jen sami sebou, tento zápas je pro nás varováním a zároveň ponaučením a motivací do další práce. Všem již brzy ukážeme, že se s i těmito podmínkami dokážeme vyrovnat. Opět se nám v tomto zápase ukázalo, že jakmile se zápas nevyvíjí podle představ hráčů, nejsme morálně připravení na to, abychom se se vzniklou situací dokázali vyrovnat. Na tom jsme ale začali okamžitě pracovat."

Fotoalbum z mistrovského utkání s FK DUKLA PRAHA prohlížejte ZDE.