U16: FK Teplice vs. Bohemians Praha 0:3

- Mistrovské utkání 29.kola České ligy mladšího dorostu U17 B -

FK Teplice  U16         vs.        Bohemians Praha  U16

0:3 (0:0)

Sestava Teplic: D. Zdeněk - J. Leder, R. Klepáček, J. Kovalčík (K), M. Hadinec - F. Gedeon - T. Huml, K. Sinu, M. Dubnický, J. Kozák - P. Janda ( 48´ S. Kočka ).

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Rozhodčí: Šimeček Libor - Říha Viktor, Topinka Josef.

Stadion: SK Viktorie Ledvice - tráva.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha:

" Závěrečné mistrovské utkání této sezóny jsme odehráli na domácím hřišti v Ledvicích s Bohemkou. Chtěli jsme se rozloučit hlavně dobrou hrou a kvalitním výkonem, ale opak byl bohužel pravdou. Klokani byly od první minuty lepším mužstvem a zcela zaslouženě vyhráli. My jsme předvedli katastrofální výkon, který v žádném případě neměl parametry, za které bych mohl pochválit celý tým či jednotlivé hráče. Dnes nám chybělo snad vše, co nás v předchozích zápasech zdobilo. Kdybych měl možnost vystřídat celou jedenáctku, udělám to. Věřím ale, že si kluci udělají ze zápasu sebereflexi a půjdou si v nové sezóně tvrdě a nekompromisně za svými fotbalovými cíli. "