U16: FK Pardubice vs. FK Teplice 1:0pen

FK Pardubice U16       vs.           FK Teplice U16

0:0 (0:0) - pokutové kopy 4:2

Základní sestava FKT: Zdeněk - Kozák, Lukáš (K), Leder, Klepáček, Janda, Orgoň, Dubnický, Hadinec, Cajthaml, Gedeon

Střídající hráči FKT: Kolárik, Kosinský

Trenéři FKT: Ladislav Jamrich, Radim Laibl, Vladimír Köck

Vedoucí mužstva FKT: Igor Zdeněk

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla:

"V nedělním slunečném odpoledni jsme se vydali otestovat perníkáře z Pardubic s vidinou kvalitního zápasu se stejně starým soupeřem. První poločas byl vyrovnaný, přičemž více šancí měli ale domácí. Všechny nebezpečné situace však ztroskotali na výborném Zdeňkovi v brance hostů. I když je potřeba říci, že největší šanci tohoto poločasu měl teplický Janda, který ale z bezprostřední blízkosti prázdné zívající branky trefil jen tyč ! Domácí těžili především a hlavně z nepřesné rozehrávky a z velkého množství ztrát hostů, kteří se postupnou kombinací snažili prokousat hustým obranným valem Pardubic. Ve druhém poločase jsme překonali velkou příležitost domácích, aby jsme pak po zbytek zápasu přišpendili domácí hluboko na jejich polovinu a dál dobývali perníkovou pevnost. Ta měla pevné základy způsobené i tím, že hosté stříleli slepými a šance Dubnického, Lukáše či Ledera zůstaly jen šancemi."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha:

"V prvním poločase jsme se dopouštěli velkého množství zbytečných ztrát, z čehož pramenily šance domácích. Jsem rád, že i přes velké nepřesnosti, se kluci neuchýlili k nakopávaným míčům a dál se snažili o fotbalovost. Druhý poločas byl již podle našich představ, jen mi chybí větší kvalita ve finální fázi a v koncovce. Remíza je zasloužená."