U16: FK Pardubice - FK Teplice 2:1 (2:0)

Branky FK Pardubice: 12. Řezníček, 33. Formáček

Statistiky FK Pardubice: Střely na branku 2 (2-0), Střely mimo branku 3 (2-1), Šance 4 (4-0)

Branky FK Teplice: 46. Hora Jakub ( as. Zaspal Jaroslav )

Statistiky FK Teplice: Střely na branku 5 (1-4), Střely mimo branku 8 (3-5), Šance 4 (3-1), Rohy of. 9 (4-5), Rohy def. 3 (3-0)

Rozestavení FK Teplice: 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice: Pecháč – Hora, Mikšovský (49‘ Rollinger), Radoš (55’ Navrátil) – Steinsdörfer, Novák (49’ Krogner), Krajíček, Emmer, Liška – Fabián, Zaspal

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra FK Teplice U16 Jaroslava Kolínka:

" První poločas jsme doslova prospali, a i když jsme měli malinko více ze hry, tak v našem pokutovém území jsme byli hodně nedůslední a soupeři sami darovali čtyři velké šance. Z nich domácí hráči vytěžili dvě branky, zatímco nám se ze tří šancí nepodařilo vstřelit žádnou a tím byl určený poločasový stav 2:0. Sice na naši hru se dalo celkem koukat, ale postrádal jsem tam větší zaujetí a nasazení při ztrátě míče a co nejvíce chybělo, byla obrovská nedůslednost při nabírání hráčů ve vlastním pokutovém území. Druhý poločas však byl jednoznačně v naší režii. Tohle byl výkon hodný schopnostem a dovednostem všech hráčů tohoto týmu. Hráli jsme nahoře a okamžitě napadali rozehrávku pardubických obránců.Při ztrátě míče jsme byli schopni do 5 vteřin opět získat míč a vytvořili si jasnou převahu. Jenže v koncovce se nám celou sezonu moc nedaří a vypovídá o tom i počet vstřelených branek ve všech utkáních. Kontaktní branku jsme vstřelili poměrně brzy a to po důrazu Zaspala s Horou se druhý jmenovaný střelecky prosadil. Z jasné převahy jsme však více nevytěžili, a proto jsme jeli zklamáni a bez bodu zpět do Teplic. Druhý poločas nám jasně ukázal jakého výkonu jsou hráči schopni. Tohle bude jejich laťka, ke které budu vyžadovat v každém utkání, aby se minimálně přiblížili a postupně ji i zvyšovali. Tenhle tým má obrovský potenciál a šikovné hráče, kteří umí hrát fotbal a chtějí na sobě pracovat. Musíme však přidat na důrazu v osobních soubojích na herních situacích do defenzívy 1:1 na zaujetí zabojovat o výsledek i přes nepříznivé podmínky (např. inkasovaná branka, fyzicky vyspělejší tým). Dále nám vázla základní komunikace (sám záda atd.) a taky hlasitější organizace taktického postavení hráčů v samotném utkání. Takže aspoň víme, že je neustále na čem pracovat. Mistrovská utkání v podzimní části nám sice skončila, ale ne tréninková. Tento týden si kluci malinko odpočinou a od dalšího najedeme na čtrnácti denní silový blok. Pak nás bude ještě čekat jeden týden tréninků, kde dám klukům prostor, aby se sami rozhodli, co chtějí v tréninku dělat."