U16: FC Olympia HK U17 vs. FK Teplice 1:4

FC Olympia HK U17   versus   F K  T e p l i c e U16

1:4 (1:3)

Branky FK Teplice U16: 13´ P. Kolárik, 21´ J. Cajthaml, 39´ J. Cajthaml, 64´ J. Orgoň

Rozestavení FK Teplice U16 : 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U16: M.Kosinský – M.Lukáš, J.Kovalčík, J.Leder – J.Orgoň (65. R.Kibal), K.Sinu, M.Dubnický, J.Kozák, S.Kočka (69. T.Křivohlavý) – P.Kolárik (49. M.Vachoušek), J.Cajthaml (60. M.Hadinec)

Průběhu utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla:

"Na krásném stadionku jsme se v dalším utkání střetli proti domácí Olympii. Začátek utkání opět potvrdil, jak nepříjemný bude domácí tým. Bojovně naladěn a fyzicky dobře připraven odrážel útoky hostujícího týmu. Obecně lze říci, že první poločas byl z obou stran velmi kvalitní a hra se musela domácím divákům líbit. Ve 13. minutě se k odraženému míči dostal dotírající Kolárik, v osobním souboji přetlačil domácího obránce a překonal, sice nadvakrát, domácího brankáře - 0:1. V 21. minutě po individuální akci Orgoně se prosadil Cajthaml, i když je potřeba říci, že tato šance snad nešla nedat (i když zrovna u "Cajdy" nikdy nevíte....) - 0:2. Ve 30. minutě se dočkali domácí, kteří do této chvíli také neproměnili pár zajímavých situací, aby jejich Mrštík krásně přehodil hostujícího brankáře - 1:2. V poslední minutě prvního poločasu se znovu v zápase prosadil Cajthaml, který tentokrát chladnokrevně proměnil samostatný únik. Druhý poločas začal neproměněnou šancí opět Cajthamla, aby mu správné řešení ukázal o pár minut později Orgoň, který zvýšil stav utkání - 1:4. Do konce zápasu jsme ještě pár šancí zahodili (Vachoušek, Křivohlavý), abychom si také vyzkoušeli hru o jedno hráče v poli méně, kdy za žlutou kartu byl na deset minut vyloučen hostující hráč."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"První poločas byl z naší strany kvalitnější, vytvořili jsme si spoustu šancí, ale jejich řešení nám dělá problémy. V zápase jsme opět vytvořili spoustu "nevynucených" chyb a zbytečných ztrát. Soupeř byl obzvláště na začátku utkání velmi houževnatý, ale zvítězili jsme zaslouženě. Těší mě, že naše výkonnost má vzestupnou tendenci a věřím, že v nastoleném trendu budeme pokračovat."