U16: FC Jihlava vs. FK Teplice 3:4

Branky FK Teplice: Navrátil, Zaspal, Hora, Fabián

Sestava FK Teplice: Pecháč – Češpiva (40.Liška), Hora, Mikšovský, Radoš (40. Fabián) – Steinsdörfer (40.Kolárik), Stružinský(40.Novák), Emmer, Krajíček, Zaspal - Navrátil.

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra FK Teplice U16 Jaroslava Kolínka :

"Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a 10 minut jsme drželi míč na svých kopačkách. Pak jsme však ztratili jednoduchý míč a útočník domácích toho náležitě využil, když vstřelil úvodní branku utkání. My jsme okamžitě přidali na obrátkách a vytvořili si dobré příležitosti, ale z nich jsme vytěžili jen nastřelenou tyč branky Jihlavy. Skóre se přece jenom měnilo ve chvíli, kdy z 30 metrů napřáhl Radoš a brankářem vyražený míč dorazil do sítě Navrátil. Druhý poločas jsme opět začali velmi aktivně a po hezké kombinaci se prosadil Zaspal. V dalším průběhu jsme mohli odskočit o dvě branky, ale naše šance jsme nevyužili. To Jihlava dvě naše zaváhání potrestala hned brankami a otočila stav utkání na 3:2. Ale kluci nesložili zbraně a utkání dotáhli do vítězného konce. Nejdříve se střelou z 20 metrů prosadil Hora. A když po Zaspalově střele, zachoval klid Navrátil, který skvělou přihrávkou vybídl Fabiána a ten uzavřel výsledkový účet v náš prospěch. Jsem rád, že kluci na rozdíl od jiných utkání tentokrát ukázali, že se umí poprat i s nepříznivým vývojem utkání, hráli do poslední minuty a byli odměněni zaslouženým vítězstvím."