U16: Admira Praha U17 vs. FK Teplice 3:4np

Branky FK Teplice U16: 07´ J. Cajthaml, 30´ S. Kočka, 38´ M. Dubnický

Rozestavení FK Teplice U16 : 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U16: D. Zdeněk – M. Lukáš, J. Kovalčík, J. Leder – J. Orgon (52. P. Kolárik), M. Dubnický, J. Kozák, K. Sinů, S. Kočka – J. Cajthaml, P. Hural

Průběhu utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla:

"Napravit si reputaci po nepovedeném domácím utkání, s takovým cílem odjížděli hosté do hlavního města. Začátek zápasu se ale vůbec nepovedl a hned z první domácí akce padla branka -1:0. Kdo si v tu chvíli myslel, že brzký obdržený gól u hostů zanechá negativní stopy, ten musel být překvapen. Celý první poločas měli hosté pod kontrolou. Dobře kombinovali, ještě lépe si zakládali útoky, což domácím dělalo velké problémy. Ze spousty šancí, které si hosté vypracovali, se ujali ale jen tři, které byly zúročeny i brankově, a tak hosté šli v poločase do šaten za příznivého a zcela zaslouženého stavu – 1:3. Druhý poločas začal obrovskou individuální chybou v obraně, kterou domácí potrestali, aby o několik minut později domácí srovnali stav utkání opět po velké individuální chybě hostující obrany při zakládání postupného útoku – 3:3. V té době vyhrocený a emotivní zápas dostal do varu i přítomné diváky, kteří obou týmům vytvořili zajímavou a bouřlivou kulisu. Hosté už nebyli tak dominantní na míči, vlivem velkého množství osobních soubojů s vyspělejším soupeřem jim také docházeli síly. I tak si na konci zápasu vypracovali dvě obrovské šance, ale hostující Cajthaml je neproměnil."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"Zápas musím hodnotit velmi pozitivně. Silově disponovaný tým domácích nám dělal problémy hlavně v osobních soubojích, které jsme zvláště v prvním poločase dokázali eliminovat rychlou kombinační hrou, která snesla i naše náročné představy. Zápas jsme sice nedotáhli do vítězného konce hlavně z důvodu zbytečných individuálních chyb našich obránců při zakládání útoků, ale i tak chci klukům poděkovat za to, že i když ve druhém poločase přišli vlastními chybami o vítězství, makali až do konce a ukázali, že tento tým kromě fotbalových kvalit bude mít i srdce. Mrzí mě, že se do utkání nedostali náhradníci, ale vzhledem k tomu jakou „váhovou“ kategorii domácí představovali, zápas by jim více uškodil, než pomohl. Budeme s kolegy ale hledat cesty, jak těmto klukům zajistit dostatečné zápasové vytížení tak, aby to korespondovalo s jejich biologickým vývojem."