Branky FKT: 14´ D.Fakin, 48´ K.Sinu, 72´ J.Leder.

Sestava FKT: D.Zdeněk - J.Leder, R.Klepáček ( 58. J.Vinter ), M.Lukáš, M.Hadinec - J.Kovalčík ( 50. P.Kolárik) - D.Fakin ( 35. V.Čermuš ), K.Sinu, P.Hural, S.Kočka ( 41. M.Dubnický) - J.Cajthaml ( 58. M.Vachoušek ).

Trenéři FKT: Ladislav Jamrich a Radim Laibl.

Vedoucí FKT:  Igor Zdeněk.

Hřiště: Norimberk - Německo.

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: „Úvod zápasu patřil jednoznačně domácímu týmu přezdívanému Der Club. Hráči z bavorského města Norimberk byli neskutečně silní v přechodové fázi, velmi rychle přepínali z útočné fáze do obrané a rychle získávali většinu ztracených míčů zpět na své kopačky. Pro náš tým čelit takovému soupeři bylo velmi složité a náročné zejména na fyzickou kondici, kdy se hrálo v opravdu vysokém tempu po celé utkání. Kluci rychle zjistili, že mají na všechno minimum času a musejí hrát daleko jednodušeji a hlavně rychleji. V prvním poločase nám trvalo, než jsme se adaptovali na tempo soupeře, který se dostal po úvodních 40 minutách do zaslouženého dvoubrankového vedení - 3:1. Naši jedinou branku v prvním poločase vstřelil ve 14.minutě záložník D.Fakin. Ve druhém poločase jsme zpřesnili a zrychlili přechodovou fázi a začali důrazně dohrávat osobní souboje. Ve 48.minutě se K. Sinu prosadil individuálně po levé straně a střelou na zadní tyč snížil na rozdíl jediné branky - 3:2. Kontaktní gól nás nabudil k ještě větší aktivitě, kterou jsme dokázali zužitkovat v 72.minutě, kdy se opět prosadil na levé straně agilní K. Sinu, který krásně uvolnil J. Ledera a ten vstřelil zaslouženou vyrovnávající branku na konečných 3:3. Tyto zápasy jsou pro kluky, stejně jako pro nás trenéry obrovským posunem v přístupu a vnímání, jak dále pracovat a rozvíjet naše hráče. Bohužel jen ojediněle se nám naskytne příležitost se poměřit s takto kvalitním týmem z evropské mládežnické špičky, kterým německý 1. FC Norimberk rozhodně je. Potřebujeme odehrát více takto náročných zápasů, které jsou ohromně důležité pro náš další sportovní růst.“