U14: FK Teplice vs. SK Dynamo ČB 1:2

FK Teplice U14 versus SK Dynamo ČB U14

1:2 (1:2)

Branky FKT: 23. Bílek.

Sestava FKT: Grümann – Letocha (50. Douša), Lachman, Šístek (36. Myška), Kolář – Korselt – Bílek (25. Bartoš), Jungmann – Hopi, T. Vachoušek, Trnovec.

Trenéři FKT: Miroslav Šašek a Jiří Černý.

Vedoucí mužstva FKT: František Jungmann.

Miroslav Šašek - trenér FKT:

„V dalším mistrovském utkání jsme nenavázali na dobré výkony z předchozích zápasů. V průběhu 1. poločasu střetnutí byl soupeř herně lepší. My jsme nebyli schopni při zisku míče přesně kombinovat. V přechodové fázi jsme se dopouštěli velkého množství nevynucených ztrát a kromě dosažené branky a nastřelené tyče jsme si nevytvořili ani žádné další šance. Až po změně stran se náš výkon zvedl, ale dobře bránící hosté nás do nějakých větších příležitostí nepustili. Celkově si myslím, že byl zápas vyrovnaný a moc brankových situací v něm nebylo. Soupeř na rozdíl od nás své šance proměnil a zaslouženě vyhrál.“