U14: FK Teplice vs. Bohemians 1:4

FK Teplice U14      vs.         Bohemians Praha U14

1:4 (0:2)

Branka FKT: 40´ Grümann.

Sestava FKT: Grümann – Letocha, Lachman, Bartoš, Kolář – Korselt – Hopi ( 50. Bílek ), Jungmann ( 36. Myška ) – Život ( 36. Lána ), T. Vachoušek, Trnovec ( 61. Šístek ).

Trenéři FKT: Miroslav Šašek a Jiří Černý.

Vedoucí mužstva FKT: František Jungmann.

Miroslav Šašek, trenér FKT:

„Čekal jsem, že to pro nás bude dnes těžké utkání, což se potvrdilo. Úvod zápasu byl ale vyrovnaný, měli jsme dvě šance: nastřelili tyč a neproměnili samostaný únik. V dalším průběhu střetnutí jsme ale přenechali aktivitu hostům. V této fázi utkání většina hráčů polevila ve výkonu a výsledkem byly dva góly v naší síti ještě do poločasu. Na začátku 2. poločasu se nám podařilo vstřelit kontaktní branku, jenže téměř vzápětí jsme opět inkasovali a soupěř odskočil zase na rozdíl dvou gólů. Na zvrat už jsme pak neměli kvalitu a hosté přidali další branku. Znovu jako v předchozích zápasech dostaneme laciné góly po hrubých individuálních chybách. Navíc byl soupeř v koncovce velmi produktivní. Nicméně jako pozitivum vidím fakt, že i za nepříznivého stavu náš tým utkání "nezabalil" a hrál až do úplného konce se snahou o co nejlepší výsledek."