U14: FC Hr.Králové vs. FK Teplice 4:3pen

FC Hr.Králové U14 versus FK Teplice U14

3:3 (1:0) - pokutové kopy 6:5

Branky FKT: 42., 66. a 69. T. Vachoušek.

Sestava FKT: Grümann – Lachman (45. Douša), Kolář, Šístek, Trnovec – Korselt, Bartoš (36. Letocha) – Hopi (36. Život), Bílek (55. Haruda), Jungmann – T. Vachoušek.

Trenéři FKT: Miroslav Šašek a Jiří Černý.

Vedoucí mužstva FKT: František Jungmann.

Miroslav Šašek, trenér FKT:

„Do Hradce jsme přijeli s cílem bodovat. Domácí měli hned v 1. minutě po naší individuální chybě obrovskou šanci, ale podržel nás gólman. Nicméně v dalším průběhu utkání jsme převzali iniciativu. Přesně jsme kombinovali a vypracovali si dvě dobré příležitosti. Zhruba od 15. minuty jsme ale přenechali aktivitu soupeři a výsledkem byl gól v naší síti. Ve zbytku 1. poločasu jsme se pouze bránili, nebyli jsme schopni rozehrát, udržet míč a byli málo nebezpeční směrem dopředu. Po změnách v sestavě a rozestavení jsme 2. poločas zahájili tlakem, z kterého jsme skóre srovnali. V této fázi zápasu jsme byli lepší, ale domácí využili našich chyb v defenzivní činnosti a během čtyř minut dvakrát skórovali. Z tohoto kolapsu jsme se však dokázali oklepat a v samotném závěru dokázali po parádně sehraných akcích znovu vyrovnat. Nesmírnou vůlí celého týmu jsme střetnutí dovedli aspoň k remíze. Utkání plné zvratů, ofenzivního fotbalu a šest vstřelených branek muselo nadchnout každého, kdo zápas sledoval.“