U13 ovládla kvalifikaci Ondrášovka Cupu

Teplická U13 pod vedením trenéra Marka Vaita ovládla kvalifikační turnaj Ondrášovka Cupu 2017-18 v kategorii U13 - skupina "I", který se odehrál na stadionu SK Benešov v úterý 24.10. a zaslouženě tak vybojovala postup do hlavního turnaje.

Sestava FK Teplice U13:

Bichrt, De Monte - Žorna, Port, Odermatt, Slivka, Sedlák, Podaný, Polívka, Hloušek, Balázs, Mach, Kučera, Borosch, Ingardia, Raiminius, Kukla.

VÝSLEDKY KVALIFIKACE ONDRÁŠOVKA CUPU:

FK Teplice - Benešov 1:0

Branky: Ingardia

FK Teplice - Sokolov 1:2

Branka: Ingardia

FK Teplice - Ústí n.Labem 4:2

Branky: Ingardia, Sedlák, Kukla, Raiminius

FK Teplice - Sparta Praha U15 dívky 3:0

Branky: Borosch 2, Raiminius

FK Teplice - MFK Most 3:1

Branky: Ingardia, Raiminius, Polívka

FK Teplice - SK Kladno 6:1

Branky: Ingardia 2, Raiminius 2, Mach, Borosch

FK Teplice - Meteor Praha 4:0

Branky: Ingardia 3, Borosch

Hodnocení teplického trenéra Marka Vaita:

V náročném programu jsme ve všech zápasech byli aktivnějším týmem a kontrolovali jsme hru. Bohužel v zápasech s Mostem a Sokolovem jsme ztratili koncentraci a neproměnili spoustu vyložených šancí, které jsme si vytvořili. Díky prvnímu místu v kvalifikaci postupujeme do hlavního turnaje. S výkony hráčů na turnaji jsem celkově spokojený.