U13: FK Teplice vs. SK Slavia Praha 4:6

FK Teplice U13       vs.          SK Slavia Praha U13

4:6 (1:2, 2:1,1:3)

Branky FKT: 34´ + 37´+ 77´ Ingardia A., Hloušek K.

Sestava FKT: Bichrt, De Monte - Nácovský, Podaný, Balázs, Polívka, Kučera, Ingardia, Raiminius, Port, Sedlák, Žorna, Hloušek, Slivka, Havlík, Odermatt.

Trenéři FKT: Vait Marek a Pejchar Petr.

Vedoucí mužstva FKT: Port Pavel.

Hodnocení utkání:

"Do zápasu jsme oproti poslednímu utkání, vstoupili velice dobře. Měli jsme nad soupeřem převahu a vytvořili jsme si plno vyložených šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Naopak na druhé straně nás soupeř potrestal po našich chybách a otočil zápas na svou stranu. Do druhé třetiny jsme opět vstoupili aktivněji, vstřelili jsme dvě branky, ale opět přišla naše chyba, kterou soupeř potrestal. Stejný průběh se opakoval i v poslední třetině s tím rozdíle m, že m y jsme naše šance neproměnili a soupeř bohužel ano. Utkání skončilo příznivěji pro soupeře, protože byl produktivnější při proměňování vyložených příležitostí a psychicky odolnější."