Tepličtí zvítězili nad Chemnitzerem 4:1

Tepličtí hráči dnes porazili Chemnitzer FC v utkání Future Ligy 4:1. V teplickém týmu se představilo několik hráčů A mužstva, po zranění se rozehrával Ljevakovič, po karetním trestu zase Martin Fillo, který byl v první půli ústřední postavou žlutomodrých.

V deváté minutě právě Fillo hledal na zadní tyči Nivalda, ale ten ve skluzu jen těsně nedosáhl na míč. Po další akci Filla a sklepnutí Vaněčka pak pálil Batryn těsně mimo. Po jednadvaceti minutách hry už to vzal Fillo sám na sebe a o tyčku poslal míč do sítě. Po půlhodině zkoušel přímý kop z dobré pozice zakroutit do branky Nivaldo, ovšem těsně minul. Do poločasu však ještě dokázal zvýšit Batryn, který dorazil Vaněčekovu střelu do tyče.

Po změně stran měl velkou šanci na hlavě Šilhan, ale minul. V závěru tak zvýšil na 4:0 dvěma brankami Vaněček, nejprve dorazil míč do prázdné branky po akci na pravé straně a posléze proměnil pokutový kop za faul ve vápně. Německý tým pak už jen korigoval na 4:1 po nepřímém kopu.