Teplický klub spolu s hráči A týmu podpořili maminku jednoho ze svých mládežníků

FK Teplice spolu s hráči a členy realizačního týmu teplického A mužstva dnes podpořili částkou 25 tisíc korun finanční sbírku na pomoc paní Jaroslavě, která statečně bojuje s roztroušenou sklerózou. I přes svůj hendikep velmi obětavě pracuje jako sociální pracovnice v teplickém MS centru, kde se sama snaží pomáhat zejména lidem s obdobnou diagnózou. I díky jejímu přístupu a také vzájemné spolupráci teplického MS centra s teplickým klubem probíhají například již dva měsíce na našem stadionu kurzy ovládání PC hlasem pro jednoho z fanoušků s roztroušenou sklerózou.

Paní Jaroslava se zároveň snaží nevynechat jediný trénink svého desetiletého syna Honzíka, který hraje za U11 v přípravkách FK Teplice a je stejně jako jeho maminka nedílnou součástí žlutomodré rodiny. "Budeme Vám velmi vděčni, když také vy se rozhodnete podpořit finanční sbírku určenou na nákup plošiny pro paní Jarku a přispějete na účet Konta Bariéry, s nímž náš klub dlouhodobě spolupracujete," říká závěrem Vilém Kunz, CSR manažer FK Teplice.

Více informací, včetně aktuální vybrané částky pro paní Jaroslavu naleznete ZDE nebo v sekci "více než fotbal" na webových stránkách "jak můžete pomoci".