Teplické dorosty hrají o víkendu doma

TENTO VÍKEND 6. - 7.5. SLIBUJE PRO FANOUŠKY ŽLUTOMODRÝCH OPĚT PO 14-TI DNECH ZAJÍMAVOU PODÍVANOU, KDYŽ VŠECHNY TŘI DOROSTENECKÉ TÝMY FK TEPLICE ZABOJUJÍ O LIGOVÉ BODY VÝHRADNĚ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ.

V sobotu 6.5. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 28.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu hostí fotbalový klub z metropole východních Čech - tým FC HRADEC KRÁLOVÉ.

Svěřenci trenérů Václava Budky a Petra Růžičky chtějí potvrdit zisk tří bodů z hřiště MFK Karviná z minulého týdne i na domácím hřišti, ale proti aktuálně třetím hradeckým Votrokům je určitě nečeká snadné utkání. Hradec Králové pod vedením trenéra Karla Havlíčka získal v této sezóně již 54 bodů, když dokázal z celkem 27 odehraných kol zvítězit již 20x ( ! )  Utkání na přírodním trávníku stadionu FK Duchcov v Husově ulici s tradičním výkopem v 11:00 řídí jako hlavní rozhodčí pan Michal Kapoun a na čarách mu budou asistovat pánové Tomáš Doubek a Jiří Sedláček.

Dorostenci FK Teplice U17 pod vedením trenérského tria Ladislav Jamrich, Radim Laibl a Vladimír Köck v neděli 7.5. hostí na Stínadlech pražský fotbalový klub z Vršovic - tým BOHEMIANS PRAHA 1905. Oba mančafty spolu změří síly v mistrovském utkání 22.kola elitní skupiny A České ligy staršího dorostu kategorie U17. Utkání má výkop ve 14:30 na přírodním trávníku hřiště číslo 2 areálu stadionu na teplických Stínadlech a povede ho trojice arbitrů Martin Leška, Karel Rouček a Radek Krutina.

Mladší dorost FK Teplice U16 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem hostí stejně jako teplická sedmnáctka tým BOHEMIANS PRAHA 1905. Duel 22.kola elitní skupiny A České ligy mladšího dorostu kategorie U16 mezi nejmladšími dorostenci Teplic a pražské Bohemky ročníku narození 2001 má výkop v 16:45 na přírodním trávníku hřiště číslo 2 areálu stadionu Na Stínadlech.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v domácím prostředí v cestě za dalšími ligovými body.

- 28.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

F K  T e p l i c e    vs.   FC Hradec Králové