16.3.2017 | Němcová Leona

Teplické dívky byly na výběrovém kempu ÚKFS

Deset teplických dívek se zúčastnilo jednodenního severočeského výběrového kempu, který se konal v areálu Roudnice nad Labem. Celkem se kempu zúčastnilo 28 talentovaných dívek z celého Ústeckého a Libereckého kraje narozené roku 2003-2005.

Dívky měly na programu dopolední a odpolední tréninkovou jednotku pod vedením Jana Štefka a realizačního týmu – Barbory Cankářové, Leony Němcové, Jana Židlického a Ingrid Bouškové.

Kemp také navštívil trenér reprezentace WU15 Milan Matějka a vedoucí ženského fotbalu Pavel Ducháček. Dívkám přiblížili ženský fotbal, jeho rozvoj a další možnosti.

Těchto deset teplických dívek se zúčastnilo výběrového kempu: Rezková Denisa, Zemanová Natálie, Pazderová Tereza, Kůrková Kateřina, Frycová Kateřina, Pilná Eliška, Vaňková Marie, Hrušovská Adéla, Mrvíková Natálie a Kovářová Barbora

V další fázi bude dívky čekat kemp, který se znovu uskuteční v Roudnici nad Labem 19.4.2017. Vyvrcholení celé této akce bude turnaj 8 reprezentačních výběrů ČR, který se bude konat v den finále WM U17, 14. května 2017 v Plzni.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež