Teplická třináctka skončila třetí na turnaji Ondrášovka cup

Teplický žákovský tým do třinácti let skončil o víkendu třetí na finálovém turnaji Ondrášovka cup, který měl velmi silné obsazení. Na tento turnaj se probojovalo se probojovalo 24 účastníku skrz kvalifikační turnaje na podzim roku 2016. Turnaje se účastnila celá mládežnická špička z celé České republiky. Týmy byly rozděleny do dvou základních skupin po 12 týmech z nichž prvních 6 postoupilo do zlaté skupiny, 7 - 12 do stříbrné. Teplickému týmu se podařilo vyhrát se ziskem 24 bodů před Baníkem Ostrava či AC Sparta Praha. Ve zlaté skupině se našemu týmu dařilo velmi obdobně jako v základní skupině a s přehledem si vybojoval postup mezi nejlepší 4 týmy turnaje. V semifinále tým podlehl těsně AC Sparta Praha 1:0, ale chuť si spravil v utkání o 3.místo, kdy vrátil Bohemians Praha 1905 porážku ze zlaté skupiny a obsadil výborné celkové 3.místo.

"Jsme velice rádi, že jsme se mohli účastnit tohoto turnaje, které je jakési vyvrcholení kategorie mladších žáků a náš tým potvrdil, že v této kategorii patří mezi nejlepší týmy v republice. Je to velký úspěch pro celý náš klub navíc podpořen velmi dobrým výkonem všech našich hráčů, kdy se prezentovali velmi dobrými technickými dovednostmi, fotbalovým myšlením v každé situaci a především velkým nasazením a týmovým výkonem, který byl podpořen několika výbornými individuálními výkony. Potěšily nás i pozitivní ohlasy na naše výkony nejen od trenérů ostatních týmů, ale i nezávislých pozorovatelích z řad fotbalových odborníků," pochvaloval si úspěch na turnaji hlavní trenér Jakub Šlitr.