Teplická U19 veze z Holandska stříbro !

Nejstarší teplický dorost U19 doplněný o hráče mladšího dorostu U17 dosáhl vynikajícího úspěchu, když získal stříbrné medaile na mezinárodním turnaji Internationaal Jeugotoernooi, jehož již 16.ročník se uskutečnil o uplynulém víkendu v městečku Leusden nedaleko  holandského Utrechtu  ve sportovním areálu Burgemeester Buiningpark Leusden.

Svěřenci trenérů Ladislava Jamricha a Jaroslava Kolínka skvěle reprezentovali náš klub, když se jim podařilo dojít až do samotného finále, ve kterém podlehli dánskému týmu ODENSE BOLDKLUB jen těsně 0:1 brankou nejlepšího střelce turnaje - dánského útočníka Madse Jörgensena.

Horní řada zleva: Nikiforov Gríša, Knapík Jan, Hasil Karel, Richter Marek, Šimeček Michal, Švejda Zdeněk, Kodad Ladislav, Náhlovský David, Zárybnický Vojtěch, Blažek Tomáš, Jamrich Ladislav, Kolínek Jaroslav.

Dolní řada zleva: Šilhan Vojtěch, Franc Pavel, Baftijar Besir, Kafka Michal, Kováč Daniel, Vobecký Marek, Frána Ondřej, Kučera Ladislav.

FOTO: LEUSDERKRANT.NL

FINALES INTERNATIONAAL JEUGDTOERNOOI VAN RODA ´46

Maandag 5 Juni 2017 - Burgemeester Buiningpark Leusden - Nederland

Branka: Mads Jörgensen