Teplice odstartovaly přípravu v domácích podmínkách

Dnes dopoledne odstartoval teplický tým v domácích podmínkách zimní přípravu. Během tohoto týdne se budou žlutomodří připravovat v domácích podmínkách. Dopoledne vždy zamíří na umělou trávu v areálu Stínadel, v úterý a ve čtvrtek odpoledne do haly a ve středu odpoledne do posilovny. V sobotu je čeká první přípravné utkání, od 11:00 na umělé trávě na Stínadlech proti Ústí nad Labem.

Kádr v tuto chvíli zůstává téměř totožný s tím, jaký končil podzimní část soutěže. "O posilách v tuto chvíli jednáme. Jsme blízko jednoho příchodu. Pokud se vše podaří, tak by se k nám měl hráč připojit v nejbližších dnech," říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek. Do tréninku se v pondělí zapojil také navrátilec ze Slavie Jakub Hora, u něj je však blízko k odchodu do jedné ze soutěží, které se hrají systémem jaro - podzim a regule tak umožňují jeho přestup. "V tuto chvíli probíhají jednání a uvidíme, zda dospějí do zdárného konce," dodává Vachoušek.

Už dnes odpoledne by měl do Teplic dorazit na testy také australský brankář se zkušenostmi z anglického West Bromwich Albion Jasmin Keranović, který se bude s týmem připravovat do odletu na soustředění. Před ním se rozhodne o jeho angažování.

Známé jsou i první odchody z teplického týmu. Martin Jindráček dostal povolení připravovat se s týmem Příbrami a oba kluby nyní jednají o jeho přestupu. Karel Hasil zamířil na testy do druholigového Sokolova. S "B" týmem se ode dneška budou připravovat Manel Royo, který si hledá angažmá, a Michal Jeřábek, kterému v létě končí jeho smlouva. "V tuto chvíli probíhají jednání a řešíme, co bude nejlepší pro klub. Je možné, že Michal odejde již nyní v zimě," sděluje závěrem Štěpán Vachoušek.

Více informací najdete v rozhovorech pod článkem.

Kádr na začátku zimní přípravy:
Brankáři:
Tomáš Grigar