Teplice U17 - Chemnitz U17 2:2 (0:1)

Branky: Hloušek z penalty, Kormunda
Němeček(45.Strnad) - Vobecký, Pošík(45. Burda), Vyleta, Iliev(45. Císař) - Matkovič(60. Hrnčíř), Hloušek, Kováč, Frána(60. Jirkovský), Kormunda

Jsem za tohle utkání velmi rád, neboť soupeř na nás doslova vletěl, napadal naši rozehrávku a my si s tím v prvním poločase nevěděli rady. Hráli jsme komplikovaně před naším pokutovým územím a až na jednu střelu jsme se dá se říct k ničemu nedostali. Soupeř byl agresivní, prohrávali jsme většinu osobních soubojů a tím, že Chemnitz neproměnil své šance byl poločasový stav jen 0:1. Druhý poločas to už bylo o něčem jiném. Kluci se zvedli vyrovnali se soupeři v nasazení a Chemnitz začali přehrávat. Vyrovnání na sebe vzal Hloušek, který proměnil penaltu po faulu :-) na Vyletu. A i když se Chemnitzu podařilo po ojedinělé střele opět odskočit, nás to nerozhodilo a po brance Kormundy bylo opět srovnáno. Kluci chtěli vítězství strhnout na svoji. Vytvořili jsme si další brankové příležitosti, ale skórovat se nám už nepodařilo. Já jsem především rád za to, že se kluci po prvním poločase zvedli a

odehráli asi nejlepší poločas co jsem tady.