Teplice - Modlany 8:0 (4:0)

Tepličtí vyzvali v prvním přátelském duelu v nové sezóně v Bystřanech Modlany, účastníka Krajského přeboru svěřenci Daniela Šmejkala v poklidném tempo porazili vysoko 8:0. Důležité především bylo, že se nikdo nezranil, zítra pak žlutomodří zamíří na kondiční soustředění do Písku, kde ve středu odehrají utkání proti Táborsku.

Skóre v dnešním utkání otevřel vlastní brankou bývalý hráč Teplic Aleš Pikl, pak měl sice dvě velké šance další bývalý tepličák Chukwudi Chukwuma, ale selhal a vzápětí zvýšil na 2:0 Jan Vošahlík. Ten samý hráč po půlhodině zvýšil také na 3:0 efektním i efektivním lobem. Do poločasu se pak brankově předvedla také nová akvizice žlutomodrých Jan Rezek.

Druhou půli zahájil brankou Marek Červenka, kterého vybídl ke skórování Marek Strada. O osm minut později se pak prosadil také jeho útočný kolega David Vaněček, který z hraniční pozice zvýšil již na 6:0. A právě Vaněček byl také autorem sedmé branky, když mu míč přisunul Soungole. Vaněček pak o další dvě minuty později zkompletoval hattrick po pěkné přihrávce Červenky.

59., 64. a 66. Vaněček, 13. a 31. Vošahlík, 5. vlastní, 34. Rezek, 51. Červenka.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Ljevakovič, Kučera - Fillo, Rezek, Vošahlík - Haljeta.
2. poločas: Chudý - Strada, Dressler, Kodeš, Urma - Hyčka, Soungole, Gebert, Martirosyan - Červenka, Vaněček.