Teplice - Bohemians 1905 0:0

V dalším přípravném utkání nastoupili dnes tepličtí hráči na hřišti v Roudnici nad Labem proti Bohemians Praha 1905. Poprvé se ve žlutomodrém dresu představil fanouškům záložník Robert Hrubý.

Tepličtí byli od úvodu střetnutí aktivnějším týmem a hned ve 3. minutě měl první příležitost Marek Červenka, další příležitost teplických měl opět Červenka v 9. minutě po přirávce Jakuba Hory, ale ani tuto možnost nepřetavil v branku. Pak se osmělila také Bohemka, jenže Mikůš vyslal velmi nedůrazný pokus, se kterým si Grigar bez problémů poradil. V průběhu prvního poločasu to dvakrát z dálky zkoušel Ljevakovič, ani jeho pokusy však přesné nebyly.

Po změně stran se ihned ukázal opět Marek Červenka, tentokrát se mu i podařilo rozvlnit síť, jenže ze signalizovaného signálu. O deset minut později to zkoušel Červenka opět, tentokrát z krkolomné pozice po centru Filla minul branku. Největší šanci utkání měl čtvrthodiny před koncem Ivo Táborský, ideální pozici mu připravil Martin Fillo, avšak Táborský překopl branku. Tepličtí tak ani ve čtvrtém přípravném utkání neinkasovali a Bohemians 1905 remizovali 0:0. Příští přípravné utkání čeká žlutomodré ve středu na soustředění v Žirovnici proti Táborsku B z ČFL.

Sestava Teplic:
1. poločas:
Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Tsiskaridze, Krob - Ljevaković - Hora, Hrubý, Vachoušek, Nivaldo - Červenka.
2. poločas: Grigar - Dressler, Lüftner, Jeřábek, Urma - Soungole - Fillo, Kodeš, Hrubý (70. Vondrášek), Kukec - Červenka (63. Táborský).