Také juniorka podlehla Hradci

Také teplická juniorka o tomto víkendu nestačila na Hradec Králové, i když v utkání měla několik velkých příležitostí tak domácím Votrokům podlehla 2:0.

Už ve druhé minutě měl velkou šanci Červenka, ale zamířil nad. Domácí skóre otevřel v osmé minutě zásluhou Zbudil, ovšem Červenka a vzápětí Richter mohli rychle srovnat, jenže Červenku nepustil ke střele Vyšehrad a Richter vyslal jen nepovedenou střelu. Před poločasem ještě měl příležitost Dressler s Červenkou, jenže oba zamířili mimo.

Po změně stran opět byli blízko srovnání hosté, ale ani tentokrát se Červenka s Richterem neprosadili. Naopak Hradec dokázal zvýšit zásluhou Holeše. Když se nepovedlo skórovat ani v závěru Dresslerovi se Soungolem tak utkání skončilo 2:0.

Hradec Králové U21 - Teplice U21 2:0 (1:0)