Startují aukce na podporu Nadačního fondu

Dnes startuje série aukcí na podporu Nadačníh fondu FK Teplice. Tentokrát do těchto aukcí věnují své relikvie hráči a činovníci teplického klubu. První aukce startuje právě nyní a draží se podepsaný dres Admira Ljevakoviće ze sezóny 2013/14.

Aukce budou probíhat na Facebookové stránce FK Teplice dle níže uvedených pravidel. "Chceme dvakrát do roka vždy dražit tři až čtyři relikvie od lidí z klubu, příští týden budeme mít pro fanoušky například dres Štěpána Vachouška z EURA 2004," láká na dobročinné aukce Martin Kovařík, předseda správní rady Nadačního fondu FK Teplice

Pravidla aukcí:
1. Do komentářů k příspěvku na facebooku můžete přihazovat částku, kterou za dres nabízíte. Vyvolávací nabídka je 1500,- Kč. Zvedat částku můžete minimálně o 200,- Kč.
2. Uzávěrka nabídek je v pátek ve 12:00.
3. Vítěze budeme kontaktovat ve zprávě po skončení aukce.
4. Celý výtěžek jde na transparentní účet Nadačního fondu FK Teplice.