Společnost Spedica se stala hlavním partnerem klubu

Společnost SPEDICA s.r.o., která byla dva roky významným partnerem FK Teplice, se v září posunula do pozice hlavního partnera klubu. Navýšení spolupráce přijeli zástupci společnosti, pánové Sýkora a Feifrlík, na Stínadla stvrdit svým podpisem stylově v dresech FK Teplice.

Oba si navýšení spolupráce také náležitě pochvalovali. "Rozšíření naší spolupráce s FK TEPLICE bylo logickým vyústěním našich společných aktivit. Velmi si vážíme toho, že se naše skupina SPEDICA může jako hlavní partner účastnit a podporovat teplický fotbal. Spolupráce s FK TEPLICE byla, je, a myslíme si, že i nadále bude, velmi nadstandardní, bezvadná a vždy se na ni budeme těšit," řekli krátce po podpisu nové smlouvy.

Z navýšení spolupráce byl samozřejmě nadšený také obchodní ředitel FK Teplice Přemysl Hruška: "Jsme moc rádi, že spolupráce v uplynulých dvou letech fungovala ke vzájemné spokojenosti a mohli jsme tak učinit se společnosti SPEDICA další krok v podobě přechodu mezi hlavní partnery klubu.

Rozhovor se společností SPEDICA si můžete přečíst v seriálu o partnerech ZDE.